AMAROK | Rowiński-Wajdemajer Salon VW

Volkswagen Amarok

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ AMAROKA!

Amarok - zapomnij o codzienności, wybierz wolność. Efektywny i mocny: z oszczędnymi silnikami Amarok sprosta wszystkim zadaniom. Amarok z łatwością radzi sobie z trudnym terenem- dzięki licznym innowacyjnym systemom wspomagającym i poprawiającym bezpieczeństwo. 

 1. Silnik

  Efektywny i mocny: z oszczędnymi silnikami Amarok sprosta wszystkim zadaniom.

 2. Technologia BlueMotion

  Łączy cechy terenowego pickupa z niewielkim zużyciem paliwa typowym dla samochodu klasy średniej. W porównaniu z Amarokiem bez BlueMotion Technology wariant z BlueMotion technology zużywa nawet 0,5 l/100 km mniej paliwa.

 3. Offroad

  Amarok jest jednym pickupem, który gwarantuje maksymalny komfort jazdy nawet na bezdrożach

 4. Przedział ładunkowy

  Amaroko nie tylko wnętrze ma przestronne. W przedziale ładunkowym  o powiechni 3,57 m2 w SingleCab(2,52 m2 w DoubleCab) można przewieźć naprawde dużo ładunku.

 5. Wnętrze

  Obojetnie, jakie trudy niesie ze sobą dizeń pracy, w Amaroku możesz odpocząć. Komfortowe wnętrze zapewnia wygodę znaną z samochodow osobowych

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna