Arteon | Rowiński-Wajdemajer Salon VW

Volkswagen Arteon

Poznaj go. Arteon. Doceń jego niepowtarzalny design, niezawodność i nowoczesność. Wyrusz w podróż miliona pierwszych wrażeń.

 

 1. Zachwyt

  Za każdym razem, gdy na niego spojrzysz, Arteon zachwyci Cię niepowtarzalną, aerodynamiczną sylwetką. Eleganckie nadwozie typu fastback zaskoczy Cię możliwościami aż 563-litrowego bagażnika z automatycznym system Easy Open / Easy Close.

 2. Komfort

  Już przy pierwszym doświadczeniu Arteon urzeknie Cię ekskluzywną stylistyką i jakością wykończenia. Przy codziennej jeździe odkryjesz, że Arteon jest nad wyraz komfortowy, dzięki dopracowanemu wnętrzu i fotelom ergoComfort regulowanym w 14 kierunkach.

 3. Poczucie bezpieczeństwa

  W wielu codziennych sytuacjach docenisz system Dynamic Light Assist, który optymalnie dostosowuje oświetlenie do aktualnych warunków na drodze. Oryginalnie zaprojektowane LED-dowe reflektory Arteona zafascynują Cię nowoczesnym designem.

 4. Bogactwo możliwości

  Essence, Elegance i R-Line – trzy wyjątkowe wersje wyposażenia,
  abyś mógł wybrać Arteona w pełni dopasowanego do siebie.

 5. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies