Volkswagen Caddy Warszawa - Piaseczno | Rowiński-Wajdemajer Salon VW

Volkswagen Caddy

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ VOLKSWAGENA CADDY!

Niezawodny, elastyczny i wszechstronny jak jego poprzednie modele. Jednak nowy Caddy jest jeszcze bardziej komfortowy i oszczędny. Rodzina Caddy oprócz klasycznego modelu posiada też wersję Cross, Furgon oraz Combi. Każdy jest więc w stanie znaleźć model idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

 1. Silnik

  Silnik TDI to połączenie niewielkiej pojemności skokowej, turbodoładowania i bezpośredniego wtrysku czyni silniki TDI wyjątkowo efektywnymi, zaś TSI niewielkiej pojemności skokowej, turbodoładowania i bezpośredniego wtrysku czyni silniki TDI wyjątkowo efektywnymi.

 2. Technologia 4Motion

  Podczas utraty przyczepności na jednym z kół, napęd 4MOTION przenosi napęd na pozostałe koła.

 3. Skrzynia biegów

  Skrzynia DSG pozwala na automatyczną zmianę przełożenia bez przerywania siły ciągu.

 4. Bezpieczeństwo

  Caddy reaguje błyskawicznie – na mokre i liście, wilgoć i sytuacje, których nikt nie jest w stanie przewidzieć. Odpowiedzialne jest za to bogate wyposażenie poprawiające bezpieczeństwo.

 5. Systemy wspomagania

  W mieście, na długich trasach lub przy parkowaniu: innowacyjne systemy wspieramy kierowcę i ułatwiają mu prowadzenie Caddy.

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna