Volkswagen California Warszawa - Piaseczno | Rowiński-Wajdemajer Salon VW

Volkswagen California

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ CALIFORNIE!

Świat jest wielki i jest wiele miejsc do odkrycia. Dobrze, jeżeli ma się samochód, w którym podróż jest tak samo przyjemna, jak dotarcie do celu. California z BlueMotion Technology zużywa jeszcze mniej paliwa i w ten sposób mniej obciąża środowisko.

 1. Technologia

  Każdy sam najlepiej wie, jaki jest jego cel. Nasz cel chętnie zdradzimy: chcemy budować silniki, które zużywają mniej paliwa, emitują mniej substancji szkodliwych i mniej obciążają środowisko.

 2. BlueMotion Technology

  California z BlueMotion Technology zużywa nawet o 0,5 l paliwa na 100 km mniej, niż California bez BlueMotion Technology i w ten sposób mniej obciąża
  środowisko.

 3. Wnętrze

  California nie jest tylko wygodnym samochodem do długich podróży, lecz prawdziwym domem na kołach, wyposażonym we wszystko, co może być potrzebne w drodze.

 4. Komfort

  Na wakacjach najważniejszy jest relaks. California oferuje wiele rzeczy sprawiających przyjemność, na przykład typową dla Volkswagena jakość wykończenia.

 5. Bezpieczeństwo

  Natura jest piękna, ale czasami przynosi rzęsisty deszcz, śliskie drogi i gęstą mglę. California gwarantuje bezpieczeństwo także w niesprzyjających
  warunkach.

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna