Volkswagen Crafter Warszawa - Piaseczno | Rowiński-Wajdemajer Salon VW

Volkswagen Crafter

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ VOLKSWAGENA CRAFTERA !

7 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ NOWEGO CRAFTERA

Nowy Crafter to samochód ekonomiczny i trwały. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań aerodynamicznych i dbałość o szczegóły sprawiają, że jest to samochód o najlepszych parametrach w swojej klasie.

 

International Van of The Year 2017 +

Nowy Crafter został wybrany Międzynarodowym Samochodem Dostawczym Roku 2017 przez jury złożone z dziennikarzy z 24 krajów zajmujących się tematyką samochodów użytkowych. Film pokazuje całkowitą przemianę tego modelu, obejmującą nowoczesny design, pierwszorzędne właściwości jezdne, ponad 15 systemów wspomagających kierowcę oraz szeroki zakres układów napędowych.

Niezawodność, dynamika i oszczędność +

Dzięki nowym silnikom Diesla skonstruowanym w oparciu o system modułowy „MDB” i spełniającym normę Euro 6 Nowy Crafter jest worem w dziedzinie niskiego zużycia paliwa i emisji szkodliwych substancji. Niezawodne jednostki napędowe, sprawdzające się zarówno podczas krótkich jazd, jak i na dalekich dystansach, nie powodują przerw w pracy samochodu. Ponadto, dzięki niskim kosztom serwisu oraz napraw Nowy Crafter – także w długim okresie – bardzo dobrze wypada pod względem ekonomii użytkowania, tzw. total costs of ownership (TCO).

Najpojemniejszy w klasie +

Nowy Crafter oferuje najwyższy i najszerszy przedział ładunkowy wśród samochodów swojej klasy. W Crafterze drugiej generacji zmieści się więcej europalet i kontenerów niż u jego konkurentów. W Nowym Crafterze zastosowano szereg rozwiązań umożliwiających bezpieczny przewóz ładukunku. Podstawowymi elementami mocującymi są uchwyty wpuszczone w podłogę przedziału ładunkowego (od  do w zależności od wersji pojazdu). Oprócz tego, opcjonalnym wyposażeniem są także szyny mocujące.

Najnowocześniejsze systemy wspierające kierowcę +

Nowy Crafter w odróżnieniu od swoich konkurentów, posiada elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego, które znacznie ułatwia manewrowanie Nowym Crafterem – podczas poruszania się w wąskich uliczkach czy parkowania. W połączeniu z odpowiednią konfiguracją napędu i zawieszenia komfort prowadzenia pojazdu można przyrównać do jazdy samochodem osobowym. System wspomagania działa w sposób adaptacyjny – zmniejszając siłę swojego działania wraz ze wzrostem prędkości.

Systemy asystujące dostępne tylko w Nowym Crafterze (USP):

Side Wind Assist – ułatwianie utrzymania toru jazdy podczas podmuchu silnego wiatru bocznego.
Line Assist – korygowanie toru jazdy, wspomaganie utrzymania pasa ruchu.
Side Protection – monitorowanie terenu wokół pojazdu i wykrywanie obiektów w promieniu 360 stopni.
Adaptive Cruise Control – wspomaganie utrzymania bezpiecznego odstępu między pojazdami.
Front Assist – aktywne monitorowanie odległości od poprzedzającego pojazdu.
Park Assist – wspiera kierowcę przy wyborze miejsca parkingowego, zapewnia łatwiejsze i wygodniejsze zaparkowanie oraz wyjazd z miejsca parkingowego.
Trailer Assist – wspomaganie manewrowania i parkowania samochodem z przyczepą.
Rear Traffic Alert – ułatwianie cofania przy słabej widoczności, monitorowanie obszaru za pojazdem i po bokach.
Light Assist – automatyczne rozpoznawanie nadjeżdżającego pojazdu i przełączenie świateł z drogowych na mijania.
Sign Assist – rozpoznawanie znaków drogowych i wskazywanie ich na desce rozdzielczej.
Blind Spot Assist – rozpoznawanie znaków drogowych i wskazywanie ich na desce rozdzielczej.
Driver Fatigue Detection – monitorowanie i wykrywanie zmęczenia kierowcy.
Multi-Collision Brake – automatyczne inicjowanie hamowania pojazdu po uderzeniu w przeszkodę.
Hill Descent Control – kontrolowanie samochodu podczas zjazdu ze wzniesienia.

Ekonomia +

Wartość współczynnika opory powietrza Cx wynosi 0,329 – tym samym Craftera drugiej generacji cechują najniższe zużycie paliwa i najniższa emisja CO2 w segmencie C/D. Przy projektowaniu pojazdu nie zapomniano także o odpowiedniej ochronie antykorozyjnej, która pozwoli użytkować samochód przez długie lata.

Wygodniejsze miejsce pracy +

Miejsce pracy kierowcy dużego samochodu użytkowego musi być wyjątkowo odporne na zużycie, ergonomiczne i łatwe do utrzymania czystości – taka jest kabina kierowcy Nowego Craftera. Odpowiednia koncepcja schowków nie tylko ułatwia utrzymanie porządku i znalezienie potrzebnych w danym momencie przedmiotów, ale także zwiększa bezpieczeństwo kierowcy, zapobiegając dodatkowym obrażeniom w razie kolizji spowodowanych ich niekontrolowanym przemieszczaniem się.

Pełen wybór napędu i skrzyni biegów +

Nowy Crafter wyróżnia się w swojej klasie dużą różnorodnością wariantów napędu: na przednie koła, na tylne koła i 4MOTION. Wszystkie napędy są dostępne jako rozwiązania fabryczne. Dla wszystkich wersji napędu w Nowym Crafterze zastosowano tę samą przednią oś. Fabrycznie montowana jest kolumna McPhersona za stabilizatorem oraz łącznikami stabilizatora. Aby uzyskać wysoki komfort jazdy i jednocześnie korzystne właściwości jezdne, elementy układu jezdnego opierają się na ramie pomocniczej.

 1. Technologia

  Dla Craftera skonstruowaliśmy cztery nowoczesne silniki 2,0 l TDI. Dzięki swojej niewielkiej pojemności i efektywnie pracującemu systemowi Common Rail są
  one wyjątkowo oszczędne.

 2. BlueMotion Technology

  Dalsze zmniejszanie zużycia paliwa, mniejsza emisja CO2 – a mimo to wzrostefektywności. W Crafterze z silnikiem z BlueMotion Technology udało nas się
  osiągnąć ten cel.

 3. Wyposażenie

  Crafter daje wyjątkowe możliwości transportowe. Przestrzeń ładunkową o objętości do 17 m3 dzięki dużym dwuskrzydłowym drzwiom tylnym
  i najszerszym drzwiom przesuwnym w swojej klasie można szybko i wygodnie załadować.

 4. Specjalne zabudowy

  Craftera można połączyć z wieloma rodzajami zabudowy. Dzięki ścisłej współpracy z wiodącymi producentami zabudów wyposażamy fabrycznie Craftera w ważne elementy ułatwiające montaż zabudowy

 5. Technologia 4Motion

  Nowy Crafter 4MOTION z napędem na wszystkie koła firmy Achleitner to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pracują w najdalszych zakątkach kraju i świata.

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna