CZĘŚCI I AKCESORIA | Rowiński-Wajdemajer Salon VW

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO KUPOWAĆ ORYGINALNE CZĘŚCI I AKCESORIA!

Oprócz działu sprzedaży oraz działu serwisu - bardzo ważną część naszej firmy stanowi dział części i akcesoriów. Dokładamy starań by nasz magazyn zawsze był zapełniony, tak by realizowań Państwa zamówienia najszybciej jak to możliwe.

 1. Ogromny wybór części i akcesoriów

  Dysponujemy ogromnymi zapasami części do samochodów marki Volkswagen oraz Skoda dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić szybką realizację zamówień.

 2. Profesjonalna obsługa

  Wyszkolona kadra pracowników zadba o to, by doradzić Państwu na każdym etapie zamówienia.

 3. Najwyższej jakości akcesoria

  Oprócz części dysponujemy również szeregiem akcesoriów marek Skoda oraz Volkswagen. Wszystkie z nich to produkty z najwyższej półki.

 4. Gwarancja na każdą z zakupionych części

   

  Dokonując wyboru zakupu oryginalnej części Volkswagen lub Skoda zyskujemy pewność co do jej jakości oraz pełną gwarancję na jej użytkowanie.

 5. Rabaty dla stałych Klientów

  Firma Rowiński-Wajdemajer docenia swoich stałych Klientów! Dla każdego z nich przygotowaliśmy specjalną ofertę rabatową.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna