FLOTA | Rowiński-Wajdemajer Salon VW

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO ZAKUPIĆ U NAS FLOTĘ DO SWOJEJ FIRMY!

Ogromną część naszej sprzedaży - od lat - zajmuje sprzedaż flotowa. To właśnie dlatego dysponujemy bogatym doświadczeniem, które pozwala nam na tworzenie ofert dopasowanych do potrzeb każdego z naszych Klientów. 

 1. Największy wybór aut!

  Jako jeden z pierwszych dealerów Volkswagena w Warszawie, nieustannie dbamy o to, by nasz wybór aut dostępnych ręki był odpowiednio bogaty – niezależnie od sezonu.

 2. Ogromny wybór modeli finansowań!

  Dzięki współpracy z Volkswagen Bankiem jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najlepsze modele finansowań.

 3. Najlepsze pakiety ubezpieczeń

  Doskonale wiemy jak ważne jest dla przedsiębiorców dobre ubezpieczenie. Dbamy więc o to, by posiadać w swojej ofercie tylko sprawdzone firmy oferujące ubezpieczenia komunikacyjne.

 4. Profesjonalna i sympatyczna obsługa!

  Naszą dewizą jest to, by każdy klient był szczególnie zadowolony. Dokładamy więc wszelkich starań, by zapewniać obsługę na najwyższym poziomie.

 5. Ponad 30 lat doświadczenia!

  Nasza spółka istnieje na rynku od 1984r. Przez 30 lat nieustannie dbamy o to by z dnia na dzień coraz mocniej podnosić swoje kompetencję.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna