Volkswagen Golf

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ GOLFA!

Golf to samochód doskonały. Jego design kształtowany jest od pokoleń. Oprócz modelu klasycznego w naszej ofercie mamy też Golfa Variant, który oferuje przestronne wnętrze i sportowy design. Na fanów wersji sportowej czeka oczywiście Golf GTD, GTI czy też Golf R - najmocniejszy członek rodziny, kryjący pod maską aż 300 koni mechanicznych. Dla rodzin z dziećmi niezwykle polecany jest zaś Golf Sportsvan - największa wersja rodziny Golfa. Innowacyjne finansowanie Easy Drive pozwala cieszyć się nowym Golfem już od 624zł miesięcznie!

 1. Wygląd zewnętrzny

  Golf siódmej generacji to samochód ponadczasowy. Auto pozostaje wierne stylistyce modelu, która była kształtowana od lat.

 2. Wnętrze

  Wnętrze Golfa zostało wykończone z najwyższą starannością.

 3. Pakiet "Oświetlenie Ambient"

  Opcjonalny pakiet „Oświetlenie Ambient” podkreśla wyrafinowany charakter wnętrza Golfa.

 4. Panoramiczny dach

  Praktycznym rozwiązaniem jest szklany, uchylny i przesuwny dach, który pozwala wypełnić wnętrze Golfa naturalnym światłem i świeżym powietrzem.

 5. Reflektory bi-ksenonowe

  Reflektory bi-ksenonowe wyposażone w światła do jazdy dziennej LED (opcja) wyróżniają samochód nadając mu indywidualnego charakteru.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.