Volkswagen Golf Warszawa - Piaseczno | Rowiński-Wajdemajer Salon VW

Volkswagen Golf

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ GOLFA!

Golf to samochód doskonały. Jego design kształtowany jest od pokoleń. Oprócz modelu klasycznego w naszej ofercie mamy też Golfa Variant, który oferuje przestronne wnętrze i sportowy design. Na fanów wersji sportowej czeka oczywiście Golf GTD, GTI czy też Golf R - najmocniejszy członek rodziny, kryjący pod maską aż 300 koni mechanicznych. Dla rodzin z dziećmi niezwykle polecany jest zaś Golf Sportsvan - największa wersja rodziny Golfa. 

 1. Wygląd zewnętrzny

  Golf siódmej generacji to samochód ponadczasowy. Auto pozostaje wierne stylistyce modelu, która była kształtowana od lat.

 2. Wnętrze

  Wnętrze Golfa zostało wykończone z najwyższą starannością.

 3. Pakiet "Oświetlenie Ambient"

  Opcjonalny pakiet „Oświetlenie Ambient” podkreśla wyrafinowany charakter wnętrza Golfa.

 4. Panoramiczny dach

  Praktycznym rozwiązaniem jest szklany, uchylny i przesuwny dach, który pozwala wypełnić wnętrze Golfa naturalnym światłem i świeżym powietrzem.

 5. Reflektory bi-ksenonowe

  Reflektory bi-ksenonowe wyposażone w światła do jazdy dziennej LED (opcja) wyróżniają samochód nadając mu indywidualnego charakteru.

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna