Volkswagen Jetta Warszawa - Piaseczno | Rowiński-Wajdemajer Salon VW

Volkswagen Jetta

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ NOWĄ JETTĘ!

Nowa Jetta przypomina swą klasyczną formą limuzynę. Doskonałe proporcje auta zachwycają ponadczasową elegancją.Najwyższa jakość z wyczuciem stylu oraz przemyślane schowki: w doskonale zorganizowanym wnętrzu Nowej Jetty zawsze kontrolujesz sytuację. 

 1. Design

  Nieograniczona perfekcja: Nowa Jetta zachwyca swoją klasyczną sylwetką oraz detalami najwyższej jakości.

 2. Bagażnik

  Komora bagażnika jest nie tylko estetyczna. Jej szczególne zalety to ogromna pojemność (510 litrów) oraz wiele możliwości ułożenia i umocowania rozmaitych rodzajów bagażu.

 3. Swoboda dla pasażerów

  Nowa Jetta oferuje pięć miejsc. Co więcej, miejsca te są tak komfortowe, że nawet nieprzeciętnie wysoka osoba mieści się na nich swobodnie i z uwzględnieniem wygody dla nóg czy głowy.

 4. Komfort

  Komfort należy do podstawowych kompetencji Nowej Jetty. Nowoczesne systemy radiowe i nawigacyjne umilają czas za kierownicą i gwarantują relaksującą podróż.

 5. Systemy wspomagające

  Pozwól sobie pomóc: Dzięki systemom wspomagającym Nowej Jetty masz wiele możliwości, by Twoja jazda stała się jeszcze bardziej komfortowa i bezpieczna.

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies