Volkswagen Multivan Warszawa - Piaseczno | Rowiński-Wajdemajer Salon VW

Volkswagen Multivan

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ MULTIVANA!

Obojętnie, jaki wariant wyposażenia Multivana wybierzesz, każdy oferuje wysoki poziom komfortu i najwyższej jakości materiały. W ciągu dnia wnętrze Multivana można urządzić według własnych potrzeb, a doba hotelowa kończy się wtedy, gdy sami sobie tego zażyczymy

 1. Silniki

  Bezpośredni wtrysk i turbodoładowanie sprawiają, że silniki 2,0 l TSI (110 kW / 150 kW) są oszczędniejsze i mocniejsze, niż inne silniki benzynowe. Z kolei połączenie niewielkiej pojemności skokowej, turbodoładowania i bezpośredniego wtrysku sprawia, że silniki TDI są wyjątkowo efektywne.

 2. BlueMotion Technology

  Multivan z BlueMotion Technology może być dobrym przykładem mniejszej szkodliwości dla środowiska: zużywa nawet o 0,5 l paliwa na 100 km mniej, niż Multivan bez BlueMotion Technology.

 3. Wnętrze

  W ciągu dnia wnętrze Multivana można urządzić według własnych potrzeb. A doba hotelowa kończy się wtedy, gdy sami sobie tego zażyczymy

 4. Bezpieczeństwo

  Pasażerów Multivana chronią seryjne systemy poprawiające bezpieczeństwo. Na życzenie mogą być uzupełnione dodatkowymi, innowacyjnymi systemami wspomagającymi kierowcę.

 5. Systemy wspomagające

  Innowacyjne systemy wspomagające ułatwiają na przykład wyprzedzanie, parkowanie i skręcanie. Abyś mógł się skupić na tym, co najważniejsze: na przyjemności z jazdy.

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna