NASI PRACOWNICY | Rowiński-Wajdemajer Salon VW

NASI PRACOWNICY


SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Adam Walkiewicz


Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych
Telefon: 0 734 172 447
walkiewicza@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Robert Rachwał


Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych
Telefon: 0 734 172 448
rachwalr@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Sylwester Kozłowski


Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych
Telefon: 606 312 009
kozlowskis@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Paweł Konecki


Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych
Telefon: 606 316 477
koneckip@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Krzysztof Białkowski


Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych
Telefon: 606 320 248
bialkowskik@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Ewa Buczyńska


Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych
Telefon: 608 301 024
buczynskae@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Tomasz Niedzielski


Zastępca Kierownika Salonu Volkswagen Sam. Osobowe
Telefon: 501-583-031
niedzielskit@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Włodzimierz Pater


Kierownik Salonu VW
Telefon: 602 425 483
paterw@rowinski-wajdemajer.vw.pl

SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW UŻYTKOWYCH

Łukasz Koniarczyk


Specjalista ds. sprzedaży samochodów użytkowych
Telefon: 606 317 640
koniarczykl@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Damian Chęsy


Specjalista ds. sprzedaży samochodów użytkowych
Telefon: 606 316 610
chesyd@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Jan Siwek


Specjalista ds. sprzedaży samochodów użytkowych
Telefon: 734 172 446
siwekj@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Agata Rębisz


Asystentka działu sprzedaży samochodów użytkowych (Umawianie jazd testowych)
Telefon: 608 400 368
rebisza@rowinski-wajdemajer.vw.pl

SPRZEDAŻ FLOTOWA

Irmina Jankiewicz


Specjalista ds. sprzedaży flotowej
Telefon: 606 320 699
jankiewiczi@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Maciej Michalak


Specjalista ds. sprzedaży flotowej
Telefon: 608 400 584
michalakm@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Jakub Zajda


Koordynator ds. Obsługi Serwisowej Floty Telefon: 608 400 182
zajdaj@rowinski-wajdemajer.vw.pl

DZIAŁ FINANSOWANIA UBEZPIECZEŃ

Małgorzata Gołąb


Specjalista ds. Finansowania i Ubezpieczeń
Telefon: 22 726 26 43
600 316 709
golabm@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Dominika Derda


Doradca ubezpieczeniowy
Telefon: 22 726 26 43
600 403 154
derdad@rowinski-wajdemajer.vw.pl

DZIAŁ MARKETINGU

Anna Chmielewska


Młodszy specjalista ds. Marketingu
Telefon: 606 317 820
chmielewskaa@rowinski-wajdemajer.vw.pl

SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Rafał Kot


Sprzedawca aut używanych
Telefon: 600 317 049
kotr@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Patryk Szupliński


Sprzedawca aut używanych
Telefon: 734 172 442
szuplinskip@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Michał Stążecki


Kierownik Działu Aut Używanych
Telefon: 668 13 00 00
stazeckim@rowinski-wajdemajer.vw.pl

SPRZEDAŻ CZĘŚCI I AKCESORIÓW VOLKSWAGEN, AUDI, SKODA

Tomasz Kochanowski


Specjalista ds. sprzedaży detalicznej części i akcesoriów
Telefon: 606 326 005

Krzysztof Zalewski


Specjalista ds. sprzedaży detalicznej części i akcesoriów
Telefon: 600 315 677

Andrzej Dobrosławski


Kierownik działu sprzedaży części zamiennych i akcesoriów

SERWIS MECHANICZNY VOLKSWAGEN, SKODA, VOLKSWAGEN UŻYTKOWE

Mirosław Niewęgłowski


Doradca Serwisowy VW, Audi i Skoda
Telefon: 608 400 152
nieweglowskim@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Jacek Barszczewski


Doradca Serwisowy VW, Audi i Skoda
Telefon: 600 314 127
barszczewskij@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Grzegorz Mroczkowski


Doradca Serwisowy VW, Audi i Skoda
Telefon: 600 314 129
serwis2@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Bartłomiej Baliński


Doradca Serwisowy VW, Audi i Skoda
Telefon: 600 314 124
balinskib@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Mariusz Imiołek


Kierownik Serwisu Mechanicznego Vw, Audi i Skoda
Telefon: 22 726 26 06
imiolekm@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Michał Żdżalik


Kierownik warsztatu mechanicznego Vw, Audi i Skoda
Telefon: 600 312 716
zdzalikm@rowinski-wajdemajer.vw.pl

SERWIS BLACHARSKI I LAKIERNICZY

Rafał Juchnicki


Doradca Serwisowy VW, Audi i Skoda
Telefon: 600 313 672
juchnickir@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Robert Gut


Doradca Serwisowy VW, Audi i Skoda
Telefon: 600 314 052
gutr@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Marcin Kęska


Doradca Serwisowy VW, Audi i Skoda
Telefon: 600 316 188
keskam@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Dorota Kobus


Asystentka serwisu blacharsko - lakierniczego VW, Audi i Skoda
Telefon: 22 726 26 09
szkody@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Aneta Szymańska


Asystentka serwisu blacharsko – lakierniczego Audi, VW i Skoda

Telefon: 22 726 26 38/ 726 26 42

Ireneusz Markiewicz


Kierownik serwisu blacharsko - lakierniczego
Telefon: 22 726 26 80
markiewiczi@rowinski-wajdemajer.vw.pl

SEKRETARIAT

 

Aneta Sewruk


Telefon: 22 726 26 02 E-mail: sekretariat@rowinski-wajdemajer.vw.pl

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

 

Izabela Betko


Tel: +48 608 301 129
E-mail: iod@rowinski-wajdemajer.vw.pl
                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies