NASI PRACOWNICY


SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Ewa Buczyńska


Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych
Telefon: 608 301 024
buczynskae@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Sylwester Kozłowski


Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych
Telefon: 606 312 009
kozlowskis@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Krzysztof Białkowski


Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych
Telefon: 606 320 248
bialkowskik@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Paweł Konecki


Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych
Telefon: 606 316 477
koneckip@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Dawid Szczepiński


Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych
Telefon: 606 320 898
szczepinskid@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Włodzimierz Pater


Kierownik Salonu VW
Telefon: 602 425 483
paterw@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Tomasz Niedzielski


Zastępca Kierownika Salonu Volkswagen Sam. Osobowe
Telefon: 501-583-031
niedzielskit@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Jakub Dołgało


Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych
Telefon: 536 749 094
dolgaloj@rowinski-wajdemajer.vw.pl

SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW UŻYTKOWYCH

Łukasz Koniarczyk


Specjalista ds. sprzedaży samochodów użytkowych
Telefon: 606 317 640
koniarczykl@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Damian Chęsy


Specjalista ds. sprzedaży samochodów użytkowych
Telefon: 606 316 610
chesyd@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Włodzimierz Pater


Kierownik Salonu VW
Telefon: 602 425 483
paterw@rowinski-wajdemajer.vw.pl

SPRZEDAŻ FLOTOWA

Michał Wichowski


Specjalista ds. sprzedaży flotowej
Telefon: 608 400 561
wichowskim@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Daniel Piwowarski


Kierownik Działu Flotowego
Telefon: 608 300 769
piwowarskid@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Maciej Michalak


Specjalista ds. sprzedaży flotowej
Telefon: 608 400 584
michalakm@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Irmina Jankiewicz


Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych
Telefon: 606 320 699
jankiewiczi@rowinski-wajdemajer.vw.pl

DZIAŁ UBEZPIECZEŃ

Małgorzata Gołąb


Specjalista ds. ubezpieczeń
Telefon: 600-316-709
sekretariat@rowinski-wajdemajer.vw.pl

DZIAŁ MARKETINGU

Anna Walkiewicz


Specjalista ds. Marketingu Telefon: +48 608 400 368 walkiewicza@rowinski-wajdemajer.vw.pl

SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Rafał Kot


Sprzedawca aut używanych
Telefon: 600 317 049
kotr@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Patryk Szupliński


Sprzedawca aut używanych
Telefon: 734 172 442
szuplinskip@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Michał Stążecki


Kierownik Działu Aut Używanych
Telefon: 668 13 00 00
stazeckim@rowinski-wajdemajer.vw.pl

SPRZEDAŻ CZĘŚCI I AKCESORIÓW VOLKSWAGEN, AUDI, SKODA

Tomasz Kochanowski


Specjalista ds. sprzedaży detalicznej części i akcesoriów
Telefon: 606 326 005

Krzysztof Zalewski


Specjalista ds. sprzedaży detalicznej części i akcesoriów
Telefon: 600 315 677

Andrzej Dobrosławski


Kierownik działu sprzedaży części zamiennych i akcesoriów

SERWIS MECHANICZNY VOLKSWAGEN, SKODA

Mirosław Niewęgłowski


Doradca Serwisowy VW i Skoda
Telefon: 608 400 152
nieweglowskim@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Jacek Barszczewski


Doradca Serwisowy VW i Skoda
Telefon: 600 314 127
barszczewskij@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Grzegorz Mroczkowski


Doradca Serwisowy VW i Skoda
Telefon: 600 314 129
serwis2@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Bartłomiej Baliński


Doradca Serwisowy VW i Skoda
Telefon: 600 314 124
balinskib@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Mariusz Imiołek


Kierownik Serwisu Mechanicznego Vw i Skoda
Telefon: 22 726 26 06
imiolekm@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Michał Żdżalik


Kierownik warsztatu mechanicznego Vw i Skoda
Telefon: 600 312 716
zdzalikm@rowinski-wajdemajer.vw.pl

SERWIS BLACHARSKI I LAKIERNICZY

Rafał Juchnicki


Doradca Serwisowy VW i Skoda
Telefon: 600 313 672
juchnickir@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Robert Gut


Doradca Serwisowy VW i Skoda
Telefon: 600 314 052
gutr@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Marcin Kęska


Doradca Serwisowy VW i Skoda
Telefon: 600 316 188
keskam@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Dorota Kobus


Asystentka serwisu blacharsko - lakierniczego VW i Skoda
Telefon: 22 726 26 09
szkody@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Ireneusz Markiewicz


Kierownik serwisu blacharsko - lakierniczego
Telefon: 22 726 26 80
markiewiczi@rowinski-wajdemajer.vw.pl
Polityka Prywatności