Oferty pracy | Rowiński-Wajdemajer Salon VW

Rowiński-Wajdemajer Salon VW Piaseczno

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

  1. Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

    OPIS STANOWISKA:

    • sprzedaż samochodów nowych

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów z wykorzystaniem dostępnych metod i narzędzi (m.in. poprzez kontakt telefoniczny, Internet, udział w akcjach marketingowych i promocyjnych np. eventach, targach)

    • doradztwo w zakresie dostępnych modeli oraz ich prezentacja i przeprowadzanie jazd testowych

    • dbałość o realizację najwyższych standardów jakościowych obsługi klienta

    • realizacja założonych planów sprzedażowych,

    • budowanie relacji z Klientami z wykorzystaniem narzędzi CRM, raportowanie aktywności handlowych w systemie CRM.

    • przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych dla klientów

    WYMAGANIA:

    • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej, w szczególności w grupie Volkswagena

    • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży aktywnej

    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjacyjne, organizacyjne

    • wysoka kultura osobista

    • zaangażowanie oraz motywacja do osiągania celów

    • prawo jazdy kat. B

    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

    • pracę w młodym i dynamicznym zespole

    • atrakcyjny system wynagrodzeń

    • możliwość korzystania z dodatkowych pakietów socjalnych

    • podnoszenie kwalifikacji w oparciu o cykl specjalistycznych szkoleń Importera

  2. Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na poniższe stanowisko:

    Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

    Miejsce pracy: Piaseczno, Warszawa (okolice)
    Salon Volkswagen

    Jeżeli:

    • Masz doświadczenie w budowaniu relacji z klientami,
    • Praca w sprzedaży to twoja pasja,
    • Potrafisz doradzić klientom i stworzyć dopasowaną do ich potrzeb ofertę,
    • Posiadasz znajomości procesów i technik sprzedaży.

    Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:

    • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych, leasingowych pojazdów używanych,
    • Zachowanie najwyższej jakości obsługi klientów,
    • Pozyskiwanie samochodów do dalszej odsprzedaży oraz wycena samochodów używanych,
    • Dbanie o właściwą ekspozycję samochodów (estetyka pracy).

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
    • Możliwość zdobywania doświadczenia w gronie ekspertów i pasjonatów oraz rozwój w ramach struktur firmy,
    • Możliwość korzystania z dodatkowych pakietów socjalnych.
  3. Kierownik działu samochodów używanych

    Kierownik działu samochodów używanych

    Opis stanowiska:

    • nadzór i efektywne wykorzystanie programów importerskich aut używanych Audi Select Plus oraz Das WeltAuto,
    • zarządzanie dwuoddziałowym działem samochodów używanych oraz zespołem handlowców, planowanie, realizacja oraz kontrola działań sprzedażowych,
    • koordynacja obszarów zadań sprzedawców w zakresie przebiegu i rezultatów aktualnych rozmów handlowych,
    • monitoring i dbałość o wzrost efektywności oraz rozwój kompetencji pracy handlowców,
    • dokonywanie bieżącej i miesięcznej oceny pracy podległych pracowników,
    • pozyskiwanie i kompletacje pojazdów używanych zgodnie z obowiązującymi trendami rynkowymi oraz sezonową możliwością sprzedaży,
    • koordynacja i optymalizacja w zakresie przygotowania oraz usprawnień samochodów używanych,
    • nadzór nad stockiem pojazdów używanych oraz jego płynnością (terminy postoju na placu, konieczne korekty cenowe, oferty),
    • przygotowywanie raportów i zestawień dla Zarządu Spółki.

    Wymagania:

    • minimum 2 lata doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze sprzedaży samochodów,
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży,
    • umiejętność wyznaczania i egzekwowania realizacji celów sprzedażowych wraz z opracowaniem długoterminowej taktyki działań powierzonego działu,
    • orientacja na jakość i profesjonalizm w pracy,
    • prawo jazdy kat. B,
    • umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
    • motywacja do pracy i podejmowania ambitnych wyzwań.

    Oferujemy:

    • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko, kreatywną pracę w ambitnym zespole, wyzwania zawodowe,
    • umowę o pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku i bardzo dynamicznym rozwoju, w przyjaznej i partnerskiej atmosferze,
    • stałe wynagrodzenie i system premiowy proporcjonalny do osiąganych wyników ilościowych, jakościowych oraz finansowych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV zawierających klauzulę na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: salon@rowinski-wajdemajer.vw.pl. W tytule maila prosimy wpisać nazwę stanowiska, na które składana jest aplikacja. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia