Volkswagen Passat Warszawa - Piaseczno | Rowiński-Wajdemajer Salon VW

Volkswagen Passat

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ NOWEGO PASSATA!

Nowy Passat zachwyca perfekcyjnym wyglądem i technologią. To doskonałe połączenie komfortu, elegancji i dynamiki - dla ludzi, którzy wiedzą co jest ważne w życiu. Nowy Passat jest zarówno w wersji Limousine, jak i wersji Variant. 

 1. Wygląd zewnętrzny

  Sylwetka nowego Passata jest wyrazem sportowej elegancji, a w jego blasku zobaczyć można dynamikę i szyk.

 2. Aktywny wyświetlacz informacji

  Innowacyjny aktywny wyświetlacz informacji, służący jako zestaw wskaźników na desce rozdzielczej, przekazuje odpowiednie dane – w formacie o czytelnym układzie, w granicach pola widzenia kierowcy.

 3. Systemy wspomagania

  Znane układy ułatwiające prowadzenie pojazdu to nie wszystko. Nowy Passat zwiększa komfort i wspiera kierowcę dzięki nowym, ulepszonym systemom.

 4. Dynamika

  Silnik nowego Passata, a więc jego serce, dostępny jest w szerokim asortymencie do wyboru. Na życzenie można również zamówić całkowicie sportowy układ podwozia i sterowania.

 5. Car of the Year 2015!

  Nowy Volkswagen Passat dzięki perfekcyjnemu wykończeniu zdobył najwyższą nagrodę rynku motoryzacyjnego – Car of The Year 2015.

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna