Volkswagen Polo

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ VOLKSWAGENA POLO!

Styl nowego Polo pokazuje jego temperament. Volkswagen Polo to idealny, drugi samochód w rodzinie. W ostatnich latach model ten nabrał odrobinę drapieżnego charakteru, dzięki któremu coraz częściej przykuwa uwagę Klientów odwiedzających salony VW. 

 1. Stylistyka z tyłu

  Tył Polo charakteryzują ekspresyjne kształty, Nietuzinkowe tylne kształty tworzą idealne połączenie z wyrazistym zderzakiem.

 2. Sylwetka z boku

  Prosta i wyraźna i linia boczna – od przednich reflektorów po tylne światła.

 3. Koła

  Klasyczne stalowe obręcze to nie jedyna możliwość. Spersonalizuj swoje Polo wybierając opcjonalnie dostępne obręcze ze stopu metali lekkich.

 4. Panoramiczny, szklany dach

  Zamknięty, uchylony czy otwarty? Dzięki dostępnemu za dopłatą panoramicznemu szklanemu dachowi z funkcją otwierania i uchylania możesz cieszyć się jeszcze bardziej promieniami słońca i świeżym powietrzem.

 5. Stylistyka przodu

  Głęboki wdech. Charakterystyczny szeroki wlot powietrza robi imponujące wrażenie. Tym samym samochód wygląda pewniej niż kiedykolwiek i podkreśla silny charakter modelu.

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

Polityka Prywatności