Scirocco | Rowiński-Wajdemajer Salon VW

Volkswagen Sciorocco

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ NOWE SCIROCCO!

Dynamikę nowego Scirocco widać nawet wtedy, gdy jest zaparkowany. Sportowa sylwetka jest zakorzeniona w jego DNA. Nowe Scirocco jest wyposażone w mocne silniki i najnowsze technologie, przez co łączy sportowy charakter z wydajnością. Najszybszy - Nowy Scirocco R zapewnia stały dostęp do adrenaliny na każdej trasie.

 1. Stylistyka pojazdu

  Z biegiem lat coraz lepszy design. Nowe Scirocco robi imponujące wrażenie dzięki wąskim przednim reflektorom i charakterystycznemu wlotowi powietrza.

 2. Silnik

  Ma moc, ale oszczędnie zużywają paliwo – takie właśnie są silniki o wysokich obrotach wyposażone w BlueMotion Technology.

 3. Luksusowe wyposażenie

  Efektywne i wyjątkowo wygodne wnętrze, wyjątkowo mocno ucieleśnia sportowy charakter Nowego Scirocco.

 4. Wysokiej jakości multimedia

  Doborowe towarzystwo – systemy radiowe oraz radiowo-nawigacyjne dostępne w nowym Scirocco to najwyższa jakość i bogactwo dźwięków.

 5. Systemy wspomagania

  Systemy wspomagania są zawsze pod ręką, ułatwiają jazdę i parkowanie oraz przenoszą Cię na wyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna