SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY | Rowiński-Wajdemajer Salon VW

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ NASZ SERWIS!

Miałeś stłuczkę lub wypadek? Szukasz profesjonalnego serwisu blacharsko-lakierniczego?  Sprawdź 5 powodów dla których warto wybrać firmę Rowiński-Wajdemajer!

 1. Prawie 30 lat doświadczenia!

  Pierwszy serwis naszej spółki powstał już w 1987r. Przez ten czas zdobyliśmy całą masę doświadczenia – by zajmować się Państwa autami najlepiej jak to możliwe!

 2. Naprawy blacharskie obsługiwane przez trzy ramy Celet!

  Wybierając firmę Rowiński-Wajdemajer mamy 100% pewności, że trafimy do serwisu wyposażonego w sprzęt z najwyższej półki.

 3. Lakierujemy w dwu supernowoczesnych lakierniach bezpyłowych Lutro

  Nasza firma stawia na technologię, dlatego wszelkie naprawy blacharsko-lakiernicze wykonywane są zgodnie ze światowymi normami.

 4. Naprawy wielomarkowe

  Jako serwis blacharsko-lakierniczy wykonujemy naprawdę zarówno w samochodach marki Volkswagen, Audi jak i Skoda.

 5. Sympatyczna i profesjonalna obsługa

  Dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych Klientów obsłużony był w najlepszej i najbardziej komfortowej dla siebie atmosferze.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna