SERWIS MECHANICZNY | Rowiński-Wajdemajer Salon VW

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO ZAUFAĆ NASZEMU SERWISOWI

Nadal wahasz się, który salon wybrać by zakupić swoje wymarzone auto? Nie jesteś przekonany do którego serwisu oddać swojego Volkswagena na przegląd? Sprawdź 5 powodów dla których warto wybrać firmę Rowiński-Wajdemajer!

 1. Profesjonalna stacja kontroli pojazdów

  Szukasz najlepszego miejsca na zrobienie kompleksowego przeglądu auta? Wybierz pewnie i udaj się do naszej autoryzowanej stacji kontroli pojazdów marki Volkswagen oraz Skoda.

 2. Autoryzowany serwis Volkswagen

  Bogate doświadczenie, wieloletnia obecność na rynku i najlepsi pracownicy sprawili, iż bez trudno otrzymaliśmy status autoryzowanego serwisu marki Volkswagen.

 3. Autoryzowany Serwis Skoda!

  Nie wszyscy to niestety wiedzą – ale oprócz serwisu VW dysponujemy też serwisem marki Skoda. Zapraszamy więc wszystkich posiadaczy samochodów tej marki do zapoznania się z naszą ofertą.

 4. Prawie 30 lat doświadczenia!

  Pierwszy serwis naszej spółki powstał już w 1987r. Przez ten czas zdobyliśmy całą masę doświadczenia – by zajmować się Państwa autami najlepiej jak to możliwe!

 5. Wielokrotne nagrody

  Nasi specjaliści wielokrotnie zdobywali już renomowane nagrody. Jedna z najważniejszych to 3 miejsce w finale Krajowym w konkurencji Techników Samochodowych – Światowego Konkursu Kompetencji 2012/2013

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna