Volkswagen Sharan Warszawa - Piaseczno | Rowiński-Wajdemajer Salon VW

Volkswagen Sharan

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ NOWEGO SHARANA!

Nowy Sharan nie boi się żadnych wyzwań.Zmieści połowe drużyny piłkarskiej i wszystkie rzeczy podczas Twojej przeprowadzki. Dowiezie wygodnie do celu i wprowadzi harmonię w codzienne życie. Ułatwi codzienne życie i uczyni je bezpieczniejszym.

 1. Wygląd zewnętrzny

  We fraku na uroczystą galę czy z rodziną na łyżwy. Sharan ubiera swoją wszechstronność w nowoczesny i szlachetny język formy.

 2. Panoramiczny rozsuwany/unoszony dach

  Bliżej gwiazd dzięki opcjonalnemu dachowi o powierzchni 1,1 metra kwadratowego wszyscy pasażerowie Sharana mogą patrzeć w gwiazdy.

 3. Siedzenia

  Pakiet siedmiu siedzeń, zintegrowany fotelik dziecięcy, sportowe siedzenia czy składane oparcie przedniego fotela to tylko część niespodzianek które czekają nas we wnętrzu tego modelu. 

 4. Technologia

  Za komfort i bezpieczeństwo w Sharanie odpowiadają najnowsze rozwiązania technologiczne. Skuteczne w działaniu i zarazem proste w obsłudze. Poznaj je już dziś. 

 5. Przestrzeń

  Wielkość dodaje swobody. Oferować przestrzeń to jedno, ale rozsądnie ją wykorzystać to już coś innego. Przemyślana konstrukcja Sharana zapewnia komfortową elastyczność. Ogromny bagażnik, pakiet schowków plus czy opcja Easy Entry ułatwią podróże całej Twojej rodziny.

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna