T-Roc | Rowiński-Wajdemajer Salon VW

T-Roc

 1. T-Roc. Gotowy na Twoje wyzwania.

  Czekałeś na samochód o totalnie nowym, mocnym charakterze? On już tu jest. Bezkompromisowy, dopracowany, poruszający wyobraźnię.

  Dopasowuje się do Twojego stylu jazdy.

  Nie cofasz się przed trudnymi sytuacjami. Twój samochód też musi potrafić im sprostać. Dlatego T-Roc jest dostępny opcjonalnie z napędem 4MOTION gwarantującym dobrą trakcję na niemal każdym podłożu, ze sportowym zawieszeniem oraz adaptacyjną regulacją zawieszenia.

  Postaw na sportowy charakter. T-Roc Premium.

  Wersja Premium robi wrażenie. W tej wersji wyposażenia T-Roc zachwyca licznymi sportowymi detalami przyspieszającymi bicie serc kierowców.

  Wyraź swoją wyjątkowość. T-Roc Advance.

  T-Roc może odzwierciedlać Twoją osobowość – wersja Advance daje wyjątkowo dużo możliwości indywidualizacji, zarówno nadwozia, jak i wnętrza samochodu.

 2. Dopasowany do Twojego stylu życia.

  Tak wyjątkowy jak Ty.

  Dokładnie tak jak chcesz – stwórz wnętrze T-Roca Advance zgodnie z Twoim gustem i wprowadź do niego kolorowe akcenty.

  Twój kokpit, Twoje centrum dowodzenia.

  Witamy w kokpicie! Tutaj wszystko służy jednemu celowi – aby podroż była możliwie jak najprzyjemniejsza. Standardowa od wersji Advance kierownica wielofunkcyjna umożliwia wygodne sterowanie wieloma funkcjami bez odrywania od niej rąk.

  Widzisz więcej.

  Większa przestrzeń oznacza większą swobodę. Mimo kompaktowego rozmiaru T-Roc oferuje dużo miejsca dla pasażerów i bagażu, a jego dodatkowym atutem jest podwyższona pozycja siedząca.

  Rozgość się z komfortowym wnętrzu T-Roca.

  Usiądź wygodnie. W T-Rocu czekają na Ciebie komfortowe fotele, na życzenie obszyte skórą z kolorowymi akcentami oraz panoramiczny rozsuwany dach, pozwalający podziwiać widoki.

 3. Technologia z charakterem.

  Nawet jeżeli jesteś przyzwyczajony, że ze wszystkim dajesz sobie radę sam, T-Roc jest gotowy wspierać Cię w wielu sytuacjach. Jego systemy ułatwiają życie i zachowają zimną krew, kiedy tego potrzebujesz.

  Jesteś w dobrych rękach.

  Dobrze wiedzieć, że ktoś czuwa – z opcjonalną usługą Wzywanie pomocy możesz przez całą dobę skontaktować się z centralą alarmową Volkswagena, wciskając czerwony przycisk SOS. W razie wypadku z zadziałaniem poduszek powietrznych pomoc zostanie wezwana automatycznie.

 4. Twoje podróże mogą być jeszcze przyjemniejsze.

  Twoim T-Rocu nie tracisz czasu. Nowoczesny system Infotainment udostępni Ci aktualne informacje, system głośnomówiący pozwoli prowadzić rozmowy telefoniczne, system multimedialny odtworzy Twoją ulubioną muzykę, a nawigacja poprowadzi prosto do celu podróży. Z opcjonalną funkcją obsługi głosowej, system Infotainment będzie Cię również słuchał.

 5. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna