Volkswagen The Beetle Warszawa - Piaseczno | Rowiński-Wajdemajer Salon VW

Volkswagen The Beetle

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ THE BEETLE!

The Beetle to tradycja sama w sobie. Ten samochód to ikona motoryzacji - ikona, która z biegiem lat stała się bardziej wyrafinowana i sportowa.  The Beetle to samochód idealny dla osób ceniących stylowe auta i nowoczesne wnętrza. Dostępny w różnych konfiguracjach, z pewnością sprosta każdym wymaganiom! 

 1. Stylistyka pojazdu

  Sylwetka Volkswagena The Beetle stała się bardziej nowoczesna oraz wysportowana.

 2. Wnętrze pojazdu

  Wnętrze modelu The Beetle składa hold swoim korzeniom. Kokpit samochodu został zaprojektowany bardzo ergonomicznie, by spełniać wymagania kierowców pod względem intuicyjnej obsługi.

 3. Wykończenie kierownicy

  Kierownicę The Beetla można wykończyć materiałami dekoracyjnymi, spójnymi kolorystycznie z resztą pojazdu.

 4. Panoramiczny dach

  Duży, panoramiczny dach, który zatrzymuje aż 99% promieni UV, zapewni przyjazny klimat podróżowania oraz niezapomniane doznania z jazdy.

 5. Popularność

  „Garbus”, „Vocho”, „Coccinelle”, „Fusa”, „Maggiolino” – Volkswagen The Beetle to znany na całym świecie samochód, którego sprzedaż sięgnęła 21,5 mln sztuk.

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna