Tiguan Allspace | Rowiński-Wajdemajer Salon VW

Tiguan Allspace

 1. Czas na rodzinne przygody.

  W stylowym, mocnym i przestronnym Tiguanie Allspace wszędzie będziecie czuli się dobrze – na górskiej przełęczy i drodze wzdłuż wybrzeża.

  Przestronne wnętrze Tiguana Allspace i liczne systemy poprawiające komfort sprawiają, że nawet najdłuższa podróż jest wygodna. Nawet dla siedmiu osób.

 2. Stylistyka i wyposażenie.

  Stylistyka nowego Tiguana Allspace skrywa przestrzeń dla siedmiu osób, jednocześnie podkreślając jego mocne strony – elegancję i wysoką jakość.

  Przyciąga wzrok i robi wrażenie.

  Nowe wymiary kompaktowego SUVa, wyrazista grafika świateł i wysokiej jakości elementy stylistyczne zachwycą Cię od pierwszego spojrzenia.

  Jak w domu.

  Dzięki czystości stylistyki wnętrza cała rodzina poczuje się dobrze, gdy tylko przekroczy próg nowego Tiguana Allspace.

  Zobacz więcej. W dzień i w nocy.

  Opcjonalny panoramiczny rozsuwany dach tworzy we wnętrzu przyjemną atmosferę i pozwala obserwować niebo. Przedni szklany element można elektrycznie otwierać i unosić. Jeżeli gwiady lub światła wielkiego miasta nie będą świecić wystarczająco jasno, oświetlenie Ambiente sprawi, że wnętrze spowije przyjemne, przytulne światło.

  Lepsza widoczność i interesujący wygląd.

  Innowacyjna stylistyka podkreśla wyjątkowy charakter nowego Tiguana Allspace. Jednym z przyciągających uwagę elementów są wyraziste, opcjonalne reflektory i tylne światła w technice LED. Dzięki opcjonalnemu systemowi Dynamic Light Assist kierowcy samochodów nadjężdżający z naprzeciwka będą widzieć interesującą grafikę świateł, a nie oślepiający snop światła, nawet jeśli będziesz miał włączone światła drogowe.

  Głodny przygód.

  Masz ochotę na bardziej ekstremalną jazdę? Tiguan Allspace z opcjonalnym pakietem Offroad doskonale radzi sobie także poza asfaltem.

 3. Łączność Online.

  Musisz zadzwonić podczas jazdy, sprawdzić aktualne informacje o ruchu drogowym, potrzebujesz nawigacji, aby dojechać do celu lub po prostu chcesz posłuchać ulubionej muzyki? Tiguan Allspace daje wiele możliwości wygodnego i łatwego korzystania z nowoczesnych rozwiązań technicznych.

 4. Asystenci kierowcy.

  Nowy Tiguan Allspace wyposażony w inteligentne technologie i opcjonalne systemy pomagające uniknąć wypadków, wspiera kierowcę także w krytycznych sytuacjach, dając poczucie wyjątkowego bezpieczeństwa.

 5. Radość z jazdy.

  Niezależnie od tego, gdzie leży cel podróży – mocne silniki i opcjonalna technologia 4MOTION dowiozą Cię do każdego punku na mapie. Przy tym zawsze zachowasz kontrolę, niezależnie od jakości drogi, ponieważ z opcjonalnym 4MOTION Active Control nowy Tiguan Allspace jest przygotowany do poruszania się po każdej nawierzchni.

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna