Volkswagen Touareg

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ NOWEGO TOUAREGA!

Doskonała przyczepność zarówno na drodze, jak i poza nią, wyjątkowy komfort oraz wyrafinowany design; z nowym Touaregiem jesteś gotowy na przygody i na codzienne miejskie wyzwania. Dostępny w opcji Exclusive oraz sportowej - R-line.

 1. Wygląd zewnętrzny

  Stylistyka Touarega daje przedsmak wyjątkowych możliwości, którymi pojazd może się wykazać poza klasyczną drogą. Cechuje go niezwykle elegancka aura, której wtórują szykowne linie i luksusowe akcenty.

 2. Wnętrze

  Poczuj atmosferę luksusu: wnętrze nowego Touarega pieści zmysły wyszukanym wyposażeniem, eleganckimi kolorami i wyselekcjonowanymi materiałami.

 3. Technologia BlueMotion

  Odpowiedzialna jazda to również podążanie za trendami: model Touareg z technologią BlueMotion doskonale wpisuje się w ekologiczny nurt, a jednocześnie pozwala na większe oszczędności.

 4. Systemy wspomagania

  Nowy Touareg posiada wiele udogodnień i systemów bezpieczeństwa. Opcjonalne systemy pomocy umożliwiają rozbudowę, zgodną z indywidualnymi upodobaniami.

 5. Off-road

  Paleta off-roadowych umiejętności Touarega daje ogromną radość z jazdy oraz wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno na drodze, jak i poza nią, zapewniając mu przy tym zręczność prawdziwego specjalisty od poruszania się po bezdrożach.

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies