Volkswagen Touran Warszawa - Piaseczno | Rowiński-Wajdemajer Salon VW

Volkswagen Touran

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ NOWEGO TOURANA!

Volkswagen Touran to funkcjonalny samochód, który zachwyca swoim temperamentem. Pozwala cieszyć i rozkoszować się codziennym życiem. Volkswagen Touran to komfort na najwyższym poziomie. W nim nawet długa podróż stanie się relaksująca i wygodna. 

 1. Wygląd zewnętrzny

  Przestronność przy kompaktowych wymiarach zewnętrznych. Nowy Touran to wszechstronne auto o wyjątkowej stylistyce.

 2. Silnik

  Liczyć gwiazdy lub rozkoszować się słońcem: z dużym, opcjonalnym panoramicznym dachem wszyscy pasażerowie siedzący z tyłu mogą delektować się zapierającymi dech w piersi widokami.

 3. Komfort

  Wygodne siedzenia o zmiennej konfiguracji, przyjemny klimat i łatwa obsługa. W wygodnym Touranie pytanie „Daleko jeszcze?” nie pada zbyt często.

 4. Technika

  Innowacyjność oznacza sięganie dalej niż myślą inni. Postęp to korzyść jaką przynosi innowacja. Oszczędzaj z BlueMotion Technology, ciesz się przyjemnością z jazdy z efektywnymi napędami i poznaj technologie sprawdzające się w codziennym życiu.

 5. Systemy wspomagania

  Aktywna ochrona pasażerów i komfort: systemy wspomagające w nowym Touranie ułatwiają codzienne życie i pozwalają minimalizować ryzyko wystąpienia niebezpiecznych sytuacji.

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna