| Rowiński-Wajdemajer Salon VW

| Rowiński-Wajdemajer Salon VW

Michał Madzio


Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych
Tel.: 606 316 477
madziom@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Marcin Kucharczyk


Kierownik ds. sprzedaży flotowej
Tel.: 608 300 769
kucharczykm@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Radosław Jurek


Kierownik BDC i Marketingu
Tel.: 600 403 923
jurekr@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Agnieszka Fijka


Kierownik działu F&I
Tel.: 22 544 21 20
Tel.: 600 316 708
fijkaa@rowinski-wajdemajer.audi.pl

Marcin Krawczyk


Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych
Tel.: 600 316 602
krawczykm@rowinski-wajdemajer.audi.pl whereby.com/marcin_krawczyk_audi

Dominika Derda


Dział F&I
Tel.: 22 726 26 43
Tel.: 600 403 154
derdad@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Izabela Betko


Tel.: 608 301 129
iod@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Adam Walkiewicz


Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych
Tel.: 734 172 447
walkiewicza@rowinski-wajdemajer.vw.pl
Kontakt wideo

Robert Rachwał


Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych
Tel.: 734 172 448
rachwalr@rowinski-wajdemajer.vw.pl
Kontakt wideo

Małgorzata Gołąb


Specjalista ds. Finansowania i Ubezpieczeń
Tel.: 22 726 26 43
Tel.: 600 316 709
golabm@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Aneta Sewruk


Tel.: 22 726 26 02
sekretariat@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Jan Siwek


Specjalista ds. sprzedaży samochodów dostawczych
Tel.: 734 172 446
siwekj@rowinski-wajdemajer.vw.pl
Kontakt wideo

Adam Winczura


Anna Chmielewska


Specjalista ds. Marketingu
Tel.: 606 317 820
chmielewskaa@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Ireneusz Markiewicz


Kierownik serwisu blacharsko - lakierniczego
Tel.: 22 726 26 80
markiewiczi@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Aneta Szymańska


Asystentka serwisu blacharsko – lakierniczego Audi, VW i Skoda
Tel.: 22 726 26 38
Tel.: 22 726 26 42
szkody@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Marcin Fus


Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych
Tel.: 600 317 049
fusm@rowinski-wajdemajer.vw.pl
Kontakt wideo

Tomasz Kochanowski


Specjalista ds. sprzedaży detalicznej części i akcesoriów
Tel.: 606 326 005

Krzysztof Zalewski


Specjalista ds. sprzedaży detalicznej części i akcesoriów
Tel.: 600 315 677

Andrzej Dobrosławski


Kierownik działu sprzedaży części zamiennych i akcesoriów

Adam Kunda


Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych
Tel.: 734 172 442
kundaa@rowinski-wajdemajer.vw.pl
Kontakt wideo

Zbigniew Drzewiński


Specjalista ds. sprzedaży
Tel.: 608 400 584
drzewinskiz@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Martyna Wódarczyk


Asystentka serwisu blacharsko - lakierniczego VW, Audi i Skoda
Tel.: 22 726 26 09
szkody@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Karol Golec


Doradca Serwisowy VW, Audi i Skoda
Tel.: 608 300 986
goleck@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Robert Gut


Doradca Serwisowy VW, Audi i Skoda
Tel.: 600 314 052
gutr@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Rafał Juchnicki


Doradca Serwisowy VW, Audi i Skoda
Tel.: 600 313 672
juchnickir@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Sylwester Milczarczyk


Doradca Serwisowy VW, Audi i Skoda
Tel: 608 300 843
milczarczyks@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Małgorzata Gołąb


Dział F&I
Tel.: 600-316-709
tel : 22 726-26-43
golabm@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Michał Żdżalik


Kierownik serwisu
Tel.: 22 726 26 05
zdzalikm@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Maciej Bokacki


Kierownik warsztatu
Tel.: 22 726 26 52
Tel.: 600 312 716
bokackim@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Michał Doliński


Doradca serwisu VW, VW Dostawcze i Skoda
Tel.: 22 726 26 05
dolinskim@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Robert Chrzanowski


Doradca serwisu VW, VW Dostawcze i Skoda
Tel.: 22 726 26 05
chrzanowskir@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Bartłomiej Baliński


Doradca Serwisowy VW, Audi i Skoda
Tel.: 600 314 124
balinskib@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Grzegorz Mroczkowski


Doradca serwisu VW, VW Dostawcze i Skoda
Tel.: 22 726 26 05
serwis2@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Jacek Barszczewski


Doradca serwisu VW, VW Dostawcze i Skoda
Tel.: 22 726 26 05
barszczewskij@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Damian Chęsy


Specjalista ds. sprzedaży samochodów dostawczych
Tel.: 606 316 610
chesyd@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Izabela Dudek


Asystentka serwisu
Tel.: 22 726 26 12
serwis@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Dominika Cacek


Asystentka serwisu
Tel.: 22 726 26 05
serwis@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Dorota Szczęsna


Asystentka serwisu
Tel.: 22 726 26 05
serwis@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Łukasz Koniarczyk


Specjalista ds. sprzedaży samochodów dostawczych
Tel.: 606 317 640
koniarczykl@rowinski-wajdemajer.vw.pl
Kontakt wideo

Ireneusz Markiewicz


Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego
Tel.: 606 310 709
markiewiczi@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Jakub Zajda


Koordynator ds. Obsługi Serwisowej Floty
Tel.: 608 400 182
zajdaj@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Krzysztof Białkowski


Specjalista ds. sprzedaży flotowej
Tel.: 606 320 248
bialkowskik@rowinski-wajdemajer.vw.pl
Kontakt wideo

Izabela Rogalska


Specjalista ds. sprzedaży flotowej
Tel.: 600 405 623
rogalskai@rowinski-wajdemajer.vw.pl
Kontakt wideo

Maciej Michalak


Specjalista ds. sprzedaży flotowej
Tel.: 608 400 584
Kontakt wideo

Irmina Jankiewicz


Specjalista ds. sprzedaży flotowej
Tel.: 606 320 699
jankiewiczi@rowinski-wajdemajer.vw.pl
Kontakt wideo

Ewa Buczyńska


Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych
Tel.: 608 301 024
buczynskae@rowinski-wajdemajer.vw.pl
Kontakt wideo

Anna Wasilewska -Czerniec


Kierownik Sprzedaży VW Osobowe
Tel.: 22 726 26 00
wasilewskaa@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Włodzimierz Pater


Kierownik Salonu VW
Tel.: 602 425 483
paterw@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Piotr Kupiecki


Kierownik ds. samochodów używanych
Tel.: 668 130 000
kupieckip@rowinski-wajdemajer.vw.pl
                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna