Arteon | Volkswagen Cichy-Zasada Warszawa-Piaseczno

Volkswagen Arteon

Poznaj go. Arteon. Doceń jego niepowtarzalny design, niezawodność i nowoczesność. Wyrusz w podróż miliona pierwszych wrażeń.

 

 1. Zachwyt

  Za każdym razem, gdy na niego spojrzysz, Arteon zachwyci Cię niepowtarzalną, aerodynamiczną sylwetką. Eleganckie nadwozie typu fastback zaskoczy Cię możliwościami aż 563-litrowego bagażnika z automatycznym system Easy Open / Easy Close.

 2. Komfort

  Już przy pierwszym doświadczeniu Arteon urzeknie Cię ekskluzywną stylistyką i jakością wykończenia. Przy codziennej jeździe odkryjesz, że Arteon jest nad wyraz komfortowy, dzięki dopracowanemu wnętrzu i fotelom ergoComfort regulowanym w 14 kierunkach.

 3. Poczucie bezpieczeństwa

  W wielu codziennych sytuacjach docenisz system Dynamic Light Assist, który optymalnie dostosowuje oświetlenie do aktualnych warunków na drodze. Oryginalnie zaprojektowane LED-dowe reflektory Arteona zafascynują Cię nowoczesnym designem.

 4. Bogactwo możliwości

  Essence, Elegance i R-Line – trzy wyjątkowe wersje wyposażenia,
  abyś mógł wybrać Arteona w pełni dopasowanego do siebie.

 5. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Akceptuję poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@rowinski-wajdemajer.vw.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna