Volkswagen Caddy Warszawa - Piaseczno | Volkswagen Cichy-Zasada Warszawa-Piaseczno

Volkswagen Caddy

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ VOLKSWAGENA CADDY!

Niezawodny, elastyczny i wszechstronny jak jego poprzednie modele. Jednak nowy Caddy jest jeszcze bardziej komfortowy i oszczędny. Rodzina Caddy oprócz klasycznego modelu posiada też wersję Cross, Furgon oraz Combi. Każdy jest więc w stanie znaleźć model idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

 1. Silnik

  Silnik TDI to połączenie niewielkiej pojemności skokowej, turbodoładowania i bezpośredniego wtrysku czyni silniki TDI wyjątkowo efektywnymi, zaś TSI niewielkiej pojemności skokowej, turbodoładowania i bezpośredniego wtrysku czyni silniki TDI wyjątkowo efektywnymi.

 2. Technologia 4Motion

  Podczas utraty przyczepności na jednym z kół, napęd 4MOTION przenosi napęd na pozostałe koła.

 3. Skrzynia biegów

  Skrzynia DSG pozwala na automatyczną zmianę przełożenia bez przerywania siły ciągu.

 4. Bezpieczeństwo

  Caddy reaguje błyskawicznie – na mokre i liście, wilgoć i sytuacje, których nikt nie jest w stanie przewidzieć. Odpowiedzialne jest za to bogate wyposażenie poprawiające bezpieczeństwo.

 5. Systemy wspomagania

  W mieście, na długich trasach lub przy parkowaniu: innowacyjne systemy wspieramy kierowcę i ułatwiają mu prowadzenie Caddy.

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Akceptuję poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@rowinski-wajdemajer.vw.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna