Volkswagen Caravelle Warszawa - Piaseczno | Volkswagen Cichy-Zasada Warszawa-Piaseczno

Volkswagen Caravelle

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ VOLKSWAGENA CARAVELLE !

Profesjonalny przewóz osób. Główna zasada: każdy gość zasługuje na to, co najlepsze. Caravelle z BlueMotion Technology zużywa nawet o 0,5 l paliwa na 100 km mniej, niż Caravelle bez BlueMotion Technology i w ten sposób mniej obciąża środowisko.

 1. Silniki TDI

  Profesjonalny przewóz osób. Główna zasada: każdy gość zasługuje na to, co najlepsze. Caravelle z BlueMotion Technology zużywa nawet o 0,5 l paliwa na 100 km mniej, niż Caravelle bez BlueMotion Technology i w ten sposób mniej obciąża środowisko.

 2. BlueMotion Technology

  Nowy Caravelle przekracza dotychczasowe granice w zakresie zrównoważonej mobilności. Standardem są dla niego nowej generacji silniki TDI z normą emisji spalin Euro 6 BlueMotion Technology.

 3. Napęd na cztery koła 4MOTION

  Nowej generacji napęd na cztery koła 4MOTION. Wykorzystanie tego rodzaju sprzęgła ma ogromny wpływ na zmniejszenie masy i poprawienie możliwości zachowania pojazdu w ruchu oraz dynamikę jazdy.

 4. Dwusprzęgłowa skrzynia biegów

  Dostępna w wyposażeniu opcjonalnym 7-biegowa, dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG pozwala na automatyczną zmianę przełożenia bez przerywania siły ciągu. Można wybrać między trybem NORMAL a trybem SPORT.

 5. Adaptacyjne zawieszenie DCC

  W celu poprawienia komfortu jazdy w ramach wyposażenia dodatkowego dla nowego Caravelle można zdecydować się regulację podwozia. Wystarczy wówczas za pomocą przycisku wybrać odpowiedni tryb spośród trzech dostępnych: NORMAL, COMFORT i SPORT.

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Akceptuję poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@rowinski-wajdemajer.vw.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna