Volkswagen Crafter Warszawa - Piaseczno | Volkswagen Cichy-Zasada Warszawa-Piaseczno

Volkswagen Crafter

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ VOLKSWAGENA CRAFTERA !

7 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ NOWEGO CRAFTERA

Nowy Crafter to samochód ekonomiczny i trwały. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań aerodynamicznych i dbałość o szczegóły sprawiają, że jest to samochód o najlepszych parametrach w swojej klasie.

 

International Van of The Year 2017 +

Nowy Crafter został wybrany Międzynarodowym Samochodem Dostawczym Roku 2017 przez jury złożone z dziennikarzy z 24 krajów zajmujących się tematyką samochodów użytkowych. Film pokazuje całkowitą przemianę tego modelu, obejmującą nowoczesny design, pierwszorzędne właściwości jezdne, ponad 15 systemów wspomagających kierowcę oraz szeroki zakres układów napędowych.

Niezawodność, dynamika i oszczędność +

Dzięki nowym silnikom Diesla skonstruowanym w oparciu o system modułowy „MDB” i spełniającym normę Euro 6 Nowy Crafter jest worem w dziedzinie niskiego zużycia paliwa i emisji szkodliwych substancji. Niezawodne jednostki napędowe, sprawdzające się zarówno podczas krótkich jazd, jak i na dalekich dystansach, nie powodują przerw w pracy samochodu. Ponadto, dzięki niskim kosztom serwisu oraz napraw Nowy Crafter – także w długim okresie – bardzo dobrze wypada pod względem ekonomii użytkowania, tzw. total costs of ownership (TCO).

Najpojemniejszy w klasie +

Nowy Crafter oferuje najwyższy i najszerszy przedział ładunkowy wśród samochodów swojej klasy. W Crafterze drugiej generacji zmieści się więcej europalet i kontenerów niż u jego konkurentów. W Nowym Crafterze zastosowano szereg rozwiązań umożliwiających bezpieczny przewóz ładukunku. Podstawowymi elementami mocującymi są uchwyty wpuszczone w podłogę przedziału ładunkowego (od  do w zależności od wersji pojazdu). Oprócz tego, opcjonalnym wyposażeniem są także szyny mocujące.

Najnowocześniejsze systemy wspierające kierowcę +

Nowy Crafter w odróżnieniu od swoich konkurentów, posiada elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego, które znacznie ułatwia manewrowanie Nowym Crafterem – podczas poruszania się w wąskich uliczkach czy parkowania. W połączeniu z odpowiednią konfiguracją napędu i zawieszenia komfort prowadzenia pojazdu można przyrównać do jazdy samochodem osobowym. System wspomagania działa w sposób adaptacyjny – zmniejszając siłę swojego działania wraz ze wzrostem prędkości.

Systemy asystujące dostępne tylko w Nowym Crafterze (USP):

Side Wind Assist – ułatwianie utrzymania toru jazdy podczas podmuchu silnego wiatru bocznego.
Line Assist – korygowanie toru jazdy, wspomaganie utrzymania pasa ruchu.
Side Protection – monitorowanie terenu wokół pojazdu i wykrywanie obiektów w promieniu 360 stopni.
Adaptive Cruise Control – wspomaganie utrzymania bezpiecznego odstępu między pojazdami.
Front Assist – aktywne monitorowanie odległości od poprzedzającego pojazdu.
Park Assist – wspiera kierowcę przy wyborze miejsca parkingowego, zapewnia łatwiejsze i wygodniejsze zaparkowanie oraz wyjazd z miejsca parkingowego.
Trailer Assist – wspomaganie manewrowania i parkowania samochodem z przyczepą.
Rear Traffic Alert – ułatwianie cofania przy słabej widoczności, monitorowanie obszaru za pojazdem i po bokach.
Light Assist – automatyczne rozpoznawanie nadjeżdżającego pojazdu i przełączenie świateł z drogowych na mijania.
Sign Assist – rozpoznawanie znaków drogowych i wskazywanie ich na desce rozdzielczej.
Blind Spot Assist – rozpoznawanie znaków drogowych i wskazywanie ich na desce rozdzielczej.
Driver Fatigue Detection – monitorowanie i wykrywanie zmęczenia kierowcy.
Multi-Collision Brake – automatyczne inicjowanie hamowania pojazdu po uderzeniu w przeszkodę.
Hill Descent Control – kontrolowanie samochodu podczas zjazdu ze wzniesienia.

Ekonomia +

Wartość współczynnika opory powietrza Cx wynosi 0,329 – tym samym Craftera drugiej generacji cechują najniższe zużycie paliwa i najniższa emisja CO2 w segmencie C/D. Przy projektowaniu pojazdu nie zapomniano także o odpowiedniej ochronie antykorozyjnej, która pozwoli użytkować samochód przez długie lata.

Wygodniejsze miejsce pracy +

Miejsce pracy kierowcy dużego samochodu użytkowego musi być wyjątkowo odporne na zużycie, ergonomiczne i łatwe do utrzymania czystości – taka jest kabina kierowcy Nowego Craftera. Odpowiednia koncepcja schowków nie tylko ułatwia utrzymanie porządku i znalezienie potrzebnych w danym momencie przedmiotów, ale także zwiększa bezpieczeństwo kierowcy, zapobiegając dodatkowym obrażeniom w razie kolizji spowodowanych ich niekontrolowanym przemieszczaniem się.

Pełen wybór napędu i skrzyni biegów +

Nowy Crafter wyróżnia się w swojej klasie dużą różnorodnością wariantów napędu: na przednie koła, na tylne koła i 4MOTION. Wszystkie napędy są dostępne jako rozwiązania fabryczne. Dla wszystkich wersji napędu w Nowym Crafterze zastosowano tę samą przednią oś. Fabrycznie montowana jest kolumna McPhersona za stabilizatorem oraz łącznikami stabilizatora. Aby uzyskać wysoki komfort jazdy i jednocześnie korzystne właściwości jezdne, elementy układu jezdnego opierają się na ramie pomocniczej.

 1. Technologia

  Dla Craftera skonstruowaliśmy cztery nowoczesne silniki 2,0 l TDI. Dzięki swojej niewielkiej pojemności i efektywnie pracującemu systemowi Common Rail są
  one wyjątkowo oszczędne.

 2. BlueMotion Technology

  Dalsze zmniejszanie zużycia paliwa, mniejsza emisja CO2 – a mimo to wzrostefektywności. W Crafterze z silnikiem z BlueMotion Technology udało nas się
  osiągnąć ten cel.

 3. Wyposażenie

  Crafter daje wyjątkowe możliwości transportowe. Przestrzeń ładunkową o objętości do 17 m3 dzięki dużym dwuskrzydłowym drzwiom tylnym
  i najszerszym drzwiom przesuwnym w swojej klasie można szybko i wygodnie załadować.

 4. Specjalne zabudowy

  Craftera można połączyć z wieloma rodzajami zabudowy. Dzięki ścisłej współpracy z wiodącymi producentami zabudów wyposażamy fabrycznie Craftera w ważne elementy ułatwiające montaż zabudowy

 5. Technologia 4Motion

  Nowy Crafter 4MOTION z napędem na wszystkie koła firmy Achleitner to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pracują w najdalszych zakątkach kraju i świata.

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Akceptuję poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@rowinski-wajdemajer.vw.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna