"Dni zamknięte"– kup samochód bez wychodzenia z domu! | Volkswagen Cichy-Zasada Warszawa-Piaseczno

 

 

Państwa komfort i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze! Dlatego w trosce o Państwa wygodę przygotowaliśmy prywatny, wirtualny salon tylko do Waszej dyspozycji.

Równolegle do tradycyjnej pracy w salonie przenosimy naszą działalność do Internetu, aby zapewnić Wam bezkontaktową, indywidualną obsługę concierge na najwyższym poziomie.

Ty pozostajesz w domu bezpieczny, a my zajmujemy się resztą. Wygodne, prawda?

 

Już tylko kilka kroków dzieli Cię od tego, aby cieszyć się nowym samochodem:

 

1. Skontaktuj się z nami przy pomocy:

a) Telefonu – 22 726 26 00

b) E-maila – vwpiaseczno@cichy-zasada.pl

c) Czatu na Facebooku

 

2. W ciągu kilku minut oddzwonimy do Ciebie i wyślemy link do videorozmowy bez konieczności instalowania żadnych dodatkowych aplikacji!

 

3. Jeśli wolisz czatować – będziemy mogli bezpiecznie porozmawiać przez aplikację WhatsApp.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące Volkswagena, opowiedzą o wyjątkowych możliwościach naszych aut, przygotują ofertę finansową, a także zaprezentują przez videorozmowę samochody gotowe do natychmiastowego odbioru. Wszelkie dokumenty podpiszemy bezkontaktowo, a wybrany samochód podstawimy zdezynfekowany, w pełni bezpieczny i gotowy do drogi prosto pod Twoje drzwi.

 

Nasz wirtualny salon jest do Waszej dyspozycji w godzinach:

Poniedziałek – piątek: 9:00-20:00

Sobota: 10:00-16:00

 

Przyszłość nadeszła już dziś. Sprawdź i przekonaj się jakie to proste!

Wolisz odwiedzić nas osobiście? Zapraszamy! Aby chronić Klientów oraz naszych pracowników wdrożyliśmy najlepsze środki bezpieczeństwa.

 


 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Akceptuję poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@rowinski-wajdemajer.vw.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna