FLOTA | Volkswagen Cichy-Zasada Warszawa-Piaseczno

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO ZAKUPIĆ U NAS FLOTĘ DO SWOJEJ FIRMY!

Ogromną część naszej sprzedaży - od lat - zajmuje sprzedaż flotowa. To właśnie dlatego dysponujemy bogatym doświadczeniem, które pozwala nam na tworzenie ofert dopasowanych do potrzeb każdego z naszych Klientów. 

 1. Największy wybór aut!

  Jako jeden z pierwszych dealerów Volkswagena w Warszawie, nieustannie dbamy o to, by nasz wybór aut dostępnych ręki był odpowiednio bogaty – niezależnie od sezonu.

 2. Ogromny wybór modeli finansowań!

  Dzięki współpracy z Volkswagen Bankiem jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najlepsze modele finansowań.

 3. Najlepsze pakiety ubezpieczeń

  Doskonale wiemy jak ważne jest dla przedsiębiorców dobre ubezpieczenie. Dbamy więc o to, by posiadać w swojej ofercie tylko sprawdzone firmy oferujące ubezpieczenia komunikacyjne.

 4. Profesjonalna i sympatyczna obsługa!

  Naszą dewizą jest to, by każdy klient był szczególnie zadowolony. Dokładamy więc wszelkich starań, by zapewniać obsługę na najwyższym poziomie.

 5. Ponad 30 lat doświadczenia!

  Nasza spółka istnieje na rynku od 1984r. Przez 30 lat nieustannie dbamy o to by z dnia na dzień coraz mocniej podnosić swoje kompetencję.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Akceptuję poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@rowinski-wajdemajer.vw.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna