Volkswagen Golf Warszawa - Piaseczno | Volkswagen Cichy-Zasada Warszawa-Piaseczno

Volkswagen Golf

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ GOLFA!

Golf to samochód doskonały. Jego design kształtowany jest od pokoleń. Oprócz modelu klasycznego w naszej ofercie mamy też Golfa Variant, który oferuje przestronne wnętrze i sportowy design. Na fanów wersji sportowej czeka oczywiście Golf GTD, GTI czy też Golf R - najmocniejszy członek rodziny, kryjący pod maską aż 300 koni mechanicznych. Dla rodzin z dziećmi niezwykle polecany jest zaś Golf Sportsvan - największa wersja rodziny Golfa. 

 1. Wygląd zewnętrzny

  Golf siódmej generacji to samochód ponadczasowy. Auto pozostaje wierne stylistyce modelu, która była kształtowana od lat.

 2. Wnętrze

  Wnętrze Golfa zostało wykończone z najwyższą starannością.

 3. Pakiet "Oświetlenie Ambient"

  Opcjonalny pakiet “Oświetlenie Ambient” podkreśla wyrafinowany charakter wnętrza Golfa.

 4. Panoramiczny dach

  Praktycznym rozwiązaniem jest szklany, uchylny i przesuwny dach, który pozwala wypełnić wnętrze Golfa naturalnym światłem i świeżym powietrzem.

 5. Reflektory bi-ksenonowe

  Reflektory bi-ksenonowe wyposażone w światła do jazdy dziennej LED (opcja) wyróżniają samochód nadając mu indywidualnego charakteru.

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Akceptuję poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@rowinski-wajdemajer.vw.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna