Nowy Golf. Rozumie Cię bez słów. | Volkswagen Cichy-Zasada Warszawa-Piaseczno

Golf FL 1

WYPRÓBUJ NOWEGO GOLFA I UMÓW SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ JUŻ DZIŚ

22 726 26 00 | salon@rowinski-wajdemajer.vw.pl

Cenniki i specyfikacje:

nowy_golf

nowy_golf_variant

Jeszcze bardziej intuicyjny.

z1

Nowy Golf z funkcją sterowania gestem, pakietem usług Car-Net Guide & Inform, innowacyjnym wyświetlaczem wielofunkcyjnym Active Info Display oraz ekonomicznym silnikiem TSI dba o Twój komfort użytkowania oraz maksymalizuje Twoje oszczędności.

Elegancki towarzysz.

GFL2

Nowy Golf już od pierwszego spojrzenia zachwyca wyglądem – wrażenie robią zarówno nowo zaprojektowane reflektory i zderzaki, dynamiczny grill chłodnicy, jak i tylny dyfuzor oraz wyjątkowy panel LED-owych świateł tylnych.

Więcej miejsca, więcej komfortu.

z3

Przestrzeń, komfort, jakość, a przede wszystkim nowe technologie – to wszystko można znaleźć we wnętrzu nowego, jeszcze bardziej intuicyjnego Golfa. I wszystko służy jednemu celowi: by każda podróż przebiegała komfortowo i bezpiecznie. Pomoże w tym też funkcja sterowania gestem „Gesture control”, dostępna w ramach nawigacji Discover Pro.

Nowy Golf ma doświadczenie i wie jak rozświetlić każdy mrok.

z4

Zachwyci Cię stylistyka reflektorów Nowego Golfa. Do wyboru masz kilka atrakcyjnych wersji. Niezależnie od tego, na którą się zdecydujesz, reflektory zapewnią Ci doskonałą widoczność.

Obręcze kół w Golfie. Jest w czym wybierać.

z5

Wybór obręczy kół i opon w Golfie jest szeroki, tak aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Felgi aluminiowe dodatkowo podkreślą sportowy charakter samochodu.

Ciesz się dużą mocą przy niskim spalaniu.

z6

Silniki benzynowe TSI i wysokoprężne TDI zapewniają dużą moc, niskie zużycie paliwa i niezwykłą przyjemność z jazdy.

Prawdziwy przyjaciel pomoże Ci trzymać się trasy.

z7

Chcesz zachować doskonałą trakcję nawet na mokrym i nierównym podłożu? Umożliwia to dostępny na życzenie napęd na wszystkie koła 4MOTION.

Oszczędzaj paliwo i daj odpocząć cylindrom.

z8

Przy niewielkim zapotrzebowaniu na moc nawet nie zauważysz, gdy silnik zacznie pracować tylko z dwoma cylindrami. Jest to możliwe dzięki systemowi aktywnego zarządzania pracą cylindrów, który znacznie redukuje zużycie paliwa.

Nowy Golf rozumie Twój styl jazdy.

z9

Wolisz jeździć ekonomicznie czy sportowo? A może przywiązujesz wagę do komfortu? Dzięki opcjonalnej funkcji wyboru profilu jazdy, Nowy Golf dopasuje się do Twojego stylu prowadzenia i warunków drogowych.

Z rękami na kierownicy rozmawia się bezpieczniej.

z10

Rozmawiaj przez telefon także podczas jazdy. Nowy Golf oferuje Ci dwie opcjonalne instalacje telefoniczne, które pozwalają na prowadzenie rozmów, bez zdejmowania rąk z kierownicy.

Czy chcesz zadzwonić podczas jazdy, czy sprawdzić aktualne informacje o ruchu drogowym, wyznaczyć najszybszą trasę do celu, czy po prostu posłuchać ulubionej muzyki – Nowy Golf daje ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w intuicyjny i prosty sposób.

Duże natężenie ruchu? Dla Nowego Golfa to żaden kłopot.

z11

Aktywny tempomat ACC sprawi, że dotrzesz do celu mniej zmęczony, razem z system otoczenia Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście, a także funkcją rozpoznawania pieszych, należy do wyposażenia seryjnego od wersji Highline.

Parkowanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

z14

Wciąż parkujesz samodzielnie? Daj sobie pomóc. Jeszcze bardziej intuicyjny Nowy Golf zaoszczędzi Ci kręcenia kierownicą i pomoże znaleźć miejsce parkingowe. To dzięki wyposażeniu w opcjonalny asystent parkowania Park Assist. Dodatkowo, dzięki czujnikom ultradźwiękowym będziesz wiedział, czy Twój Golf zmieści się w lukę parkingową. I to się nazywa współpraca.

Korki? Dla Ciebie i Nowego Golfa to nie problem.

z13

Opcjonalny asystent jazdy w korkach ułatwia stresującą jazdę po zatłoczonych drogach i pomaga uniknąć typowych w takich sytuacjach kolizji. Dostępny na życzenie system Emergency Assist rozpoznaje, kiedy kierowca traci zdolność jazdy, i przejmuje na siebie prowadzenie samochodu.

Twój Nowy Golf dba o bezpieczną zmianę pasa i wygodny wyjazd z miejsca parkingowego.

z12

Dzięki opcjonalnemu czujnikowi martwej strefy Blind Spot wraz z systemem wspomagania wyjazdu z parkingu Rear Traffic Alert, Nowy Golf w granicach swoich możliwości ostrzeże Cię o pojazdach znajdujących się w martwej strefie. Podczas wyjeżdżania tyłem z parkingu system monitoruje obszar za pojazdem i obok niego.

Nowy Golf pokazuje Ci dokładnie te informacje, które chcesz widzieć.

z15

Analogowy obrotomierz to już przeszłość. Nowy Golf zastępuje tradycyjne, okrągłe zegary na wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości. Innowacyjny wielofunkcyjny wyświetlacz Active Info Display pokazuje informacje daleko wykraczające poza prędkość i poziom paliwa. I na tym polega dobra współpraca.

Postaw na ponadczasową elegancję.

z3

Ciesz się wyjątkowym luksusem podczas każdej podróży. Jako wyposażenie opcjonalne Nowego Golfa możesz wybrać tapicerkę z najwyższej jakości skóry lub materiału ArtVelours w pakiecie z podgrzewanymi siedzeniami.

Nowy Golf oczaruje Cię perfekcyjnym brzmieniem muzyki.

z17

Czy to możliwe, aby muzyka w samochodzie brzmiała lepiej niż ze sprzętu HiFi? Teraz tak. Nowy Golf ma dostępny na życzenie system nagłaśniający DYNAUDIO Excite, który jest perfekcyjnie dostrojony do akustyki wnętrza samochodu i gwarantuje brzmienie w jakości, która Cię zaskoczy. Nawet jeśli jesteś przyzwyczajony do dźwięku high-end.

Nowy Golf zadba o Twoje plecy.

z18

Dostępny opcjonalnie fotel sportowy ergoActive z 14-kierunkową regulacją zapewnia doskonały komfort siedzenia. Fotel dopasowuje się do kształtu ciała kierowcy – w ten sposób oprócz wygodnej pozycji gwarantuje także odciążenie kręgosłupa. Co więcej, jest wyposażony w zintegrowaną funkcję masażu oraz układ podgrzewania.

WYPRÓBUJ NOWEGO GOLFA I UMÓW SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ JUŻ DZIŚ

22 726 26 00 | salon@rowinski-wajdemajer.vw.pl

About admin

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna