Volkswagen Golf Warszawa - Piaseczno | Volkswagen Cichy-Zasada Warszawa-Piaseczno

Nowy Volkswagen Golf

Dlaczego wybrać nowego Golfa?

Nowy Golf to przełom w cyfryzacji. Zaskakuje innowacjami w swoim wnętrzu, dynamiczną stylistyką, komfortem obsługi. Śmiało mówimy, że wyznacza standardy dla całej generacji samochodów. 
 1. Wersje wyposażenia
  W nowym golfie dostępne są 4 wersje: 
  • Golf od 95 290 zł
  • Life od 91 990 zł
  • Style od 100 690 zł 
  • R-line od 101 290 
 2. Wnętrze

  Wnętrze Golfa stanowi wygodny fotel kierowcy z regulacją wysokości i umieszczony w bezpośrednim zasięgu wzroku Digital Cockpit z ekranem o przekątnej 25,4 cm (10 cali). Do tego dochodzi opcjonalna klimatyzacja Air Care Climatronic z 3-strefową regulacją temperatury oraz diodowe oświetlenie Ambiente z przodu i z tyłu. Kolorystykę możesz dopasować do swojego nastroju, a jest w czym wybierać. Opcjonalnie mogą być nawet 32 kolory.

  Komfort obsługi

  Seryjny zestaw wskaźników Digital Cockpit (10 cali) połączony z ekranem radia Composition (8,25 cala) gwarantuje bardzo wysoki komfort obsługi.

  Istnieje również dodatkowo funkcja sterowania gestem lub poleceniami głosowymi. Wyświetlacz Head-up umożliwi prowadzenie bez odrywania oczu od drogi, gdyż wszystkie ważne informacje będą wyświetlane na przedniej szybie, w bezpośrednim zasięgu wzroku.

  Innovision Cockpit

  Preferowane ustawienia możesz wygodnie wybrać na opcjonalnym Innovision Cockpit – wielofunkcyjnym wyświetlaczu Digital Cockpit o przekątnej 25,4 cm (10 cali) połączonym z systemem nawigacji Discover Pro z wyświetlaczem 25,4 cm (10 cali). Digital Cockpit oprócz klasycznych treści, jak obrotomierz, prędkościomierz i licznik kilometrów, może wyświetlać także inne ważne informacje. Na przykład na całej powierzchni może być prezentowana mapa nawigacji.

  Digital Cockpit

  Wyświetlacz wielofunkcyjny Digital Cockpit prezentuje na seryjnym kolorowym ekranie treści, które są dla Ciebie ważne. Możesz sam wybrać, czy chcesz widzieć klasyczny obrotomierz, prędkościomierz i licznik kilometrów, czy może informacje z systemów wspomagających lub mapę nawigacji połączoną z informacjami z systemów multimedialnych.

  Voice Control

  Z opcjonalną, intuicyjną funkcją obsługi głosowej* możesz na życzenie obsługiwać poleceniami głosowymi radio, telefon, klimatyzację i nawigację w Twoim Golfie. Możesz głosowo wybrać stację radiową, wpis do książki adresowej lub numer telefonu. A z obsługą głosową online oferowaną przez We Connect Plus Twój Golf będzie Cię jeszcze lepiej rozumiał i znajdzie na przykład ulubioną muzykę online lub adres docelowy w nawigacji.

  Wyświetlacz Head-up

  Wielką zaletą opcjonalnego wyświetlacza Head-up w Golfie jest fakt, że bez odrywania wzroku od drogi możesz sprawdzić najważniejsze informacje. Przednia szyba staje się ekranem projekcyjnym, na którym wyświetlana jest prędkość jazdy, komunikaty z systemów wspomagających lub wskazówki z nawigacji. Informacje są czytelne, nawet gdy na szybę padają światła samochodów jadących z naprzeciwka. A jeżeli nie potrzebujesz wyświetlacza Head-up, możesz go w każdej chwili wyłączyć.

 3. Stylistyka

  Nadwozie

  Golf z dynamiczną stylistyką: pociągnięta mocno w dół maska silnika z wąskimi, podwójnymi reflektorami LED Matrix, do tego nowe logo VW. Wszystko konsekwentnie do siebie dopasowane, jak zawsze w Golfie. Z tyłu dominują wąskie światła tylne, między którymi znajduje się nowe logo i napis „Golf”. Rury wydechowe chowają się pod estetycznym dyfuzorem.

  Światła

  W Golfie seryjnie montowane są reflektory LED, dynamicznie włączone w obniżający się przód nadwozia, z boku sięgające aż do błotników. Seryjne są również zintegrowane światła przeciwmgielne. Typowy dla tego modelu jest styl „czworga oczu”. Także tył jest utrzymany w takiej samej stylistyce – dominują w nim wąskie światła LED. Jako opcja dostępne są reflektory LED Matrix IQ.LIGHT z dynamiczną regulacją zasięgu świateł drogowych Dynamic Light Assist, która automatycznie dopasowuje rozdział światła do warunków na drodze.

  Oświetlenie Ambient

  Nadaj swojemu Golfowi indywidualny charakter, oświetlając jego wnętrze łagodnym światłem w 10 kolorach, a na życzenie nawet w 32 kolorach. Zimna lub cieplejsza barwa, oświetlenie pasujące do rozświetlonego miasta lub na ciemną drogę poza miastem. Każdą podróż możesz odbyć w innej, dopasowanej do okoliczności atmosferze stworzonej przez odpowiednie światło.

 4. IQ.DRIVE

  Car2X

  Pojazdy na drodze, które komunikują się ze sobą, mogą poprawić bezpieczeństwo ruchu drogowego, zmniejszyć ilość korków i ostrzegać przed niebezpieczeństwami. Seryjna funkcja ostrzegania o zagrożeniach wspiera kierowcę pomocnymi informacjami, ostrzegając go np. przed pracami budowlanymi na drodze lub konwojem pojazdów specjalnych. Komunikacja wykorzystuje technologię Car2X przez WLAN (pWLAN).

  Opcjonalny aktywny tempomat ACC z funkcją Car2X wspiera kierowcę praktycznymi informacjami o sytuacji na drodze, a w razie konieczności może aktywnie interweniować, np. gdy samochód zbliża się do zatoru powstałego na drodze. Jest to możliwe dzięki stałej wymianie danych przez WLAN (pWLAN).

  Travel Assist

  Utrzymuje samochód na pasie ruchu i w odpowiedniej odległości od innych użytkowników drogi Opcjonalny Travel Assist to niezwykle pożyteczny asystent, który po wciśnięciu przycisku dba o komfort jazdy* na wysokim poziomie, wspierając kierowcę na monotonnych, męczących trasach: przede wszystkim na autostradach i innych dobrze oznakowanych drogach Travel Assist może utrzymywać samochód na pasie ruchu i w odpowiedniej odległość od jadącego z przodu pojazdu, a także utrzymywać zadaną prędkość; w połączeniu z dwusprzęgłową przekładnią DSG ułatwia poruszanie się w korkach.

  Aktywny tempomat ACC

  Opcjonalny aktywny tempomat ACC pozwala utrzymywać ustawioną wcześniej prędkość maksymalną i wybraną przez kierowcę odległość do poprzedzającego pojazdu. W połączeniu z opcjonalnym systemem nawigacyjnym, ACC jest rozszerzony o przewidującą regulację prędkości i funkcję monitorowania zakrętów. Może zatem pomóc uniknąć przekroczenia dozwolonej prędkości, uwzględniając ograniczenia prędkości.** Ponadto na podstawie danych z nawigacji system z wyprzedzeniem odpowiednio zmienia prędkość uwzględniając zakręty, skrzyżowania oraz ronda.**

 5. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Akceptuję poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@rowinski-wajdemajer.vw.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna