Volkswagen Passat Warszawa - Piaseczno | Volkswagen Cichy-Zasada Warszawa-Piaseczno

Volkswagen Passat

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ NOWEGO PASSATA!

Nowy Passat zachwyca perfekcyjnym wyglądem i technologią. To doskonałe połączenie komfortu, elegancji i dynamiki - dla ludzi, którzy wiedzą co jest ważne w życiu. Nowy Passat jest zarówno w wersji Limousine, jak i wersji Variant. 

 1. Wygląd zewnętrzny

  Sylwetka nowego Passata jest wyrazem sportowej elegancji, a w jego blasku zobaczyć można dynamikę i szyk.

 2. Aktywny wyświetlacz informacji

  Innowacyjny aktywny wyświetlacz informacji, służący jako zestaw wskaźników na desce rozdzielczej, przekazuje odpowiednie dane – w formacie o czytelnym układzie, w granicach pola widzenia kierowcy.

 3. Systemy wspomagania

  Znane układy ułatwiające prowadzenie pojazdu to nie wszystko. Nowy Passat zwiększa komfort i wspiera kierowcę dzięki nowym, ulepszonym systemom.

 4. Dynamika

  Silnik nowego Passata, a więc jego serce, dostępny jest w szerokim asortymencie do wyboru. Na życzenie można również zamówić całkowicie sportowy układ podwozia i sterowania.

 5. Car of the Year 2015!

  Nowy Volkswagen Passat dzięki perfekcyjnemu wykończeniu zdobył najwyższą nagrodę rynku motoryzacyjnego – Car of The Year 2015.

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Akceptuję poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@rowinski-wajdemajer.vw.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna