Volkswagen Polo Warszawa - Piaseczno | Volkswagen Cichy-Zasada Warszawa-Piaseczno

Volkswagen Polo

 1. Całkowita przemiana

  Całkowicie nowy design, najnowsze technologie i zupełnie nowe doznania. Nowe Polo zaskoczy Cię całkowitą przemianą. Nowa stylistyka z nisko poprowadzoną linią boczną, dynamicznymi załamaniami płaszczyzn i nowymi reflektorami to dopiero początek wrażeń, które na Ciebie czekają. Gdy wsiądziesz do środka i ruszysz przed siebie doświadczysz jak wielką rewolucję przeszło Nowe Polo.

  Nowoczesna technologia silników Polo charakteryzuje się dużą mocą i wysokim momentem obrotowym. Jeżeli lubisz jeździć i robisz to często, a chcesz utrzymać spalanie na niskim poziomie, będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

  Nowe Polo jest niezawodne, bezpieczne i sportowe. Czysty język formy i eleganckie prowadzenie linii wprowadzają perfekcyjną równowagę między designem a funkcjonalnością. Polo imponuje nowoczesnymi rozwiązaniami wpływającymi na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Krótko mówiąc: nowym Polo po prostu chce się jeździć.

 2. Stylistyka

  Wygląd zewnętrzny. Pokaż pewność siebie.

  Przód nadwozia z długą maską silnika wygląda sportowo, a dzięki poziomym liniom wydaje się jeszcze szerszy. Sportowy wygląd nowego Polo, kompaktowe wymiary i krótkie zwisy gwarantują niezapomnianą przyjemność z jazdy.

  Wnętrze. Więcej miejsca, więcej komfortu.

  Do najatrakcyjniejszych elementów wnętrza Polo należą: oświetlenie Ambiente (wersja Highline i GTI), siedzenia z opcjonalnym podparciem odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz nowe aplikacje dekoracyjne. Polo stało się też większe dzięki czemu zarówno osoby z przodu, jak i z tyłu samochodu maja więcej przestrzeni nad głowami i więcej miejsca na nogi.

  Światła. Rozświetlą każdą ciemność.

  Nowe Polo z seryjnymi, diodowymi światłami do jazdy dziennej i halogenowymi reflektorami wygląda interesująco i zapewnia doskonałe oświetlenie drogi. Na życzenie możesz dodać do niego sportowe akcenty, wybierając diodowe światła przednie i tylne.

  Obręcze kół dla Nowego Polo. Jest w czym wybierać.

  Sam zadecyduj, z którymi obręczami kół Twoje Nowe Polo wygląda najlepiej. W bogatej ofercie znajduje się szeroki wybór obręczy ze stopu metali lekkich, które nadadzą Twojemu Polo niepowtarzalny styl.

 3. Systemy wspomagające.

  Inteligentne systemy wspomagające w nowym Polo podnoszą komfort jazdy, a także pomagają opanować krytyczne sytuacje lub nawet ich uniknąć. Nawet jeżeli będziesz korzystać z tych technologii sporadycznie, dobrze wiedzieć, że Twój samochód Cię wspiera.

  Nowe Polo czuwa nad Twoim bezpieczeństwem.

  Nieprzewidziane sytuacje na drodze mogą przydarzyć się każdemu kierowcy. Nowe Polo czuwa nad bezpieczeństwem Twoim i Twoich pasażerów.

  Jazda.

  Prowadzenie nowego Polo jest po prostu przyjemne. Wpływają na to praktyczne systemy wspomagające, które czynią jazdę bardziej komfortową. Aktywny tempomat pozwoli Ci na odrobinę relaksu podczas długich podróży, a systemy wspomagające w ruchu drogowym ułatwią pokonywanie codziennych tras.

  Parkowanie.

  Parkowanie może być prawdziwą próbą cierpliwości. Na szczęście opcjonalne systemy wspierające parkowanie w nowym Polo znacznie ułatwiają ten trudny nieraz manewr.

 4. Komfort.

  Zaskoczy Cię, jak przyjemnie mijają podróże w nowym Polo. Dzięki komfortowemu wyposażeniu siedzisz wygodnie i nie męczysz pleców na długich trasach. O optymalną temperaturę we wnętrzu dba opcjonalna klimatyzacja Climatronic.

 5. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Akceptuję poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@rowinski-wajdemajer.vw.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna