Rowiński-Wajdemajer Salon VW Piaseczno | Volkswagen Cichy-Zasada Warszawa-Piaseczno

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO ZAUFAĆ FIRMIE CICHY-ZASADA

Nadal wahasz się, który salon wybrać by zakupić swoje wymarzone auto? Nie jesteś przekonany do którego serwisu oddać swojego Volkswagena na przegląd? Sprawdź 5 powodów dla których warto wybrać firmę Cichy-Zasada!

 1. Największy wybór aut!

  Jako jeden z pierwszych dealerów Volkswagena w Warszawie, nieustannie dbamy o to, by nasz wybór aut dostępnych ręki był odpowiednio bogaty – niezależnie od sezonu.

 2. Najlepiej wykwalifikowany serwis!

  Od prawie 30 lat dbamy o to, by nasi pracownicy mieli odpowiednie kompetencje oraz przeszkolenie. Dzięki temu już nie raz otrzymaliśmy nagrody w kategorii najlepszej placówki serwisowej.

 3. Najbardziej korzystne modele finansowań!

  Dzięki współpracy z Volkswagen bankiem jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najlepsze modele finansowań.

 4. Profesjonalna i sympatyczna obsługa!

  Naszą dewizą jest to, by każdy klient był szczególnie zadowolony. Dokładamy więc wszelkich starań, by zapewniać obsługę na najwyższym poziomie.

 5. Ponad 35 lat doświadczenia!

  Nasza spółka istnieje na rynku od 1984r. Przez 30 lat nieustannie dbamy o to by z dnia na dzień coraz mocniej podnosić swoje kompetencje.

Grupy zawodowe – oferta specjalna

 • Jesteś przedstawicielem branży medycznej? Przygotowaliśmy specjalną propozycję dla Twojej grupy zawodowej! Ty dbasz o nasze zdrowie, pozwól nam zadbać o Twój komfort.
 • Marzysz o nowym samochodzie, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb? Żyjesz w ciągłym biegu i często się przemieszczasz? Mamy dla Ciebie świetną ofertę. Przygotowaliśmy specjalny rabat z myślą o nauczycielach, wykładowcach i pracownikach branży edukacyjnej.
 • Marzysz o nowym samochodzie, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb? Szukasz bezpiecznego i pewnego auta? Mamy dla Ciebie świetną ofertę. Przygotowaliśmy specjalny rabat z myślą o seniorach.
 • Marzysz o nowym samochodzie, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb? Szukasz bezpiecznego i pewnego auta? Mamy dla Ciebie świetną ofertę. Przygotowaliśmy specjalny rabat z myślą o Twojej grupie zawodowej.
 • Marzysz o nowym samochodzie, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb? Szukasz bezpiecznego i niezawodnego auta? Mamy dla Ciebie świetną ofertę. Przygotowaliśmy specjalny rabat z myślą o służbach mundurowych.
                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna