Volkswagen Samochody Dostawcze | Rowiński-Wajdemajer Salon VW

Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Caddy

  Niezawodny, elastyczny i wszechstronny jak jego poprzednie modele. Jednak nowy Caddy jest jeszcze bardziej komfortowy i oszczędny. Rodzina Caddy oprócz klasycznego modelu posiada też wersję Cross, Furgon oraz Combi. Każdy jest więc w stanie znaleźć model idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

 • Amarok

  Amarok - zapomnij o codzienności, wybierz wolność. Efektywny i mocny: z oszczędnymi silnikami Amarok sprosta wszystkim zadaniom. Amarok z łatwością radzi sobie z trudnym terenem- dzięki licznym innowacyjnym systemom wspomagającym i poprawiającym bezpieczeństwo. 

 • Transporter

  Wszechstronny, elastyczny i pełen innowacji. Najnowsze systemy wspomagania kierowcy, nowy kokpit ze sprytnie przemyślanym systemem przechowywania i największa przestrzeń ładunkowa w jego klasie sprawiają, że Transporter szóstej generacji jest idealnym partnerem do codziennej pracy. 

 • Caravelle

  Profesjonalny przewóz osób. Główna zasada: każdy gość zasługuje na to, co najlepsze. Caravelle z BlueMotion Technology zużywa nawet o 0,5 l paliwa na 100 km mniej, niż Caravelle bez BlueMotion Technology i w ten sposób mniej obciąża środowisko.

 • Multivan

  Obojętnie, jaki wariant wyposażenia Multivana wybierzesz, każdy oferuje wysoki poziom komfortu i najwyższej jakości materiały. W ciągu dnia wnętrze Multivana można urządzić według własnych potrzeb, a doba hotelowa kończy się wtedy, gdy sami sobie tego zażyczymy

 • California

  Świat jest wielki i jest wiele miejsc do odkrycia. Dobrze, jeżeli ma się samochód, w którym podróż jest tak samo przyjemna, jak dotarcie do celu. California z BlueMotion Technology zużywa jeszcze mniej paliwa i w ten sposób mniej obciąża środowisko.

 • Crafter

  Crafter jest tak solidnie wykonany, że podoła nawet najtrudniejszym zadaniom. Ze względu na jego wysoką jakość udzielanej bezpłatnej gwarancji na 3. rok eksploatacji. Dla Craftera skonstruowaliśmy cztery nowoczesne silniki 2,0 l TDI. 

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna