SAMOCHODY UŻYWANE | Volkswagen Cichy-Zasada Warszawa-Piaseczno

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ AUTO UŻYWANE W NASZEJ FIRMIE!

Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy na zakup auta prosto z salonu, służymy również ogromnym wyborem aut używanych spośród których każdy znajdzie auto, którego szuka. Nie czekaj - sprawdź naszą ofertę już dziś!

 1. Największy wybór aut!

  Podobnie jak w przypadku samochodów nowych, w dziale samochodów używanych nieustannie dbamy o to, by nasz wybór aut dostępnych ręki był odpowiednio bogaty.

 2. Auta z gwarancją

  Dzięki specjalnej metodzie selekcji możecie mieć Państwo pewność, iż mimo wyboru auta używanego – będziecie cieszyć się jego świetnym stanem jeszcze przez długie lata.

 3. Najbardziej korzystne modele finansowań!

  Dzięki współpracy z Volkswagen bankiem jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najlepsze modele finansowań. 

 4. Profesjonalna i sympatyczna obsługa!

  Naszą dewizą jest to, by każdy klient był szczególnie zadowolony. Dokładamy więc wszelkich starań, by zapewniać obsługę na najwyższym poziomie.

 5. Ponad 30 lat doświadczenia!

  RNasza spółka istnieje na rynku od 1984r. Przez 30 lat nieustannie dbamy o to by z dnia na dzień coraz mocniej podnosić swoje kompetencję.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Akceptuję poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@rowinski-wajdemajer.vw.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna