Scirocco | Volkswagen Cichy-Zasada Warszawa-Piaseczno

Volkswagen Sciorocco

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ NOWE SCIROCCO!

Dynamikę nowego Scirocco widać nawet wtedy, gdy jest zaparkowany. Sportowa sylwetka jest zakorzeniona w jego DNA. Nowe Scirocco jest wyposażone w mocne silniki i najnowsze technologie, przez co łączy sportowy charakter z wydajnością. Najszybszy - Nowy Scirocco R zapewnia stały dostęp do adrenaliny na każdej trasie.

 1. Stylistyka pojazdu

  Z biegiem lat coraz lepszy design. Nowe Scirocco robi imponujące wrażenie dzięki wąskim przednim reflektorom i charakterystycznemu wlotowi powietrza.

 2. Silnik

  Ma moc, ale oszczędnie zużywają paliwo – takie właśnie są silniki o wysokich obrotach wyposażone w BlueMotion Technology.

 3. Luksusowe wyposażenie

  Efektywne i wyjątkowo wygodne wnętrze, wyjątkowo mocno ucieleśnia sportowy charakter Nowego Scirocco.

 4. Wysokiej jakości multimedia

  Doborowe towarzystwo – systemy radiowe oraz radiowo-nawigacyjne dostępne w nowym Scirocco to najwyższa jakość i bogactwo dźwięków.

 5. Systemy wspomagania

  Systemy wspomagania są zawsze pod ręką, ułatwiają jazdę i parkowanie oraz przenoszą Cię na wyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Akceptuję poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@rowinski-wajdemajer.vw.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna