SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY | Volkswagen Cichy-Zasada Warszawa-Piaseczno

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ NASZ SERWIS!

Miałeś stłuczkę lub wypadek? Szukasz profesjonalnego serwisu blacharsko-lakierniczego?  Sprawdź 5 powodów dla których warto wybrać firmę Rowiński-Wajdemajer!

 1. Prawie 30 lat doświadczenia!

  Pierwszy serwis naszej spółki powstał już w 1987r. Przez ten czas zdobyliśmy całą masę doświadczenia – by zajmować się Państwa autami najlepiej jak to możliwe!

 2. Naprawy blacharskie obsługiwane przez trzy ramy Celet!

  Wybierając firmę Rowiński-Wajdemajer mamy 100% pewności, że trafimy do serwisu wyposażonego w sprzęt z najwyższej półki.

 3. Lakierujemy w dwu supernowoczesnych lakierniach bezpyłowych Lutro

  Nasza firma stawia na technologię, dlatego wszelkie naprawy blacharsko-lakiernicze wykonywane są zgodnie ze światowymi normami.

 4. Naprawy wielomarkowe

  Jako serwis blacharsko-lakierniczy wykonujemy naprawdę zarówno w samochodach marki Volkswagen, Audi jak i Skoda.

 5. Sympatyczna i profesjonalna obsługa

  Dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych Klientów obsłużony był w najlepszej i najbardziej komfortowej dla siebie atmosferze.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Akceptuję poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@rowinski-wajdemajer.vw.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna