Volkswagen Sharan Warszawa - Piaseczno | Volkswagen Cichy-Zasada Warszawa-Piaseczno

Volkswagen Sharan

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ NOWEGO SHARANA!

Nowy Sharan nie boi się żadnych wyzwań.Zmieści połowe drużyny piłkarskiej i wszystkie rzeczy podczas Twojej przeprowadzki. Dowiezie wygodnie do celu i wprowadzi harmonię w codzienne życie. Ułatwi codzienne życie i uczyni je bezpieczniejszym.

 1. Wygląd zewnętrzny

  We fraku na uroczystą galę czy z rodziną na łyżwy. Sharan ubiera swoją wszechstronność w nowoczesny i szlachetny język formy.

 2. Panoramiczny rozsuwany/unoszony dach

  Bliżej gwiazd dzięki opcjonalnemu dachowi o powierzchni 1,1 metra kwadratowego wszyscy pasażerowie Sharana mogą patrzeć w gwiazdy.

 3. Siedzenia

  Pakiet siedmiu siedzeń, zintegrowany fotelik dziecięcy, sportowe siedzenia czy składane oparcie przedniego fotela to tylko część niespodzianek które czekają nas we wnętrzu tego modelu. 

 4. Technologia

  Za komfort i bezpieczeństwo w Sharanie odpowiadają najnowsze rozwiązania technologiczne. Skuteczne w działaniu i zarazem proste w obsłudze. Poznaj je już dziś. 

 5. Przestrzeń

  Wielkość dodaje swobody. Oferować przestrzeń to jedno, ale rozsądnie ją wykorzystać to już coś innego. Przemyślana konstrukcja Sharana zapewnia komfortową elastyczność. Ogromny bagażnik, pakiet schowków plus czy opcja Easy Entry ułatwią podróże całej Twojej rodziny.

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Akceptuję poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@rowinski-wajdemajer.vw.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna