T-Cross | Volkswagen Cichy-Zasada Warszawa-Piaseczno

Volkswagen T-Cross

Nowy T-Cross

Nowy T-Cross to wszechstronne auto, które potrafi dostosować się do twoich wymagań i potrzeb. Jego funkcjonalność idealnie sprawdzi się w dalekiej podróży jak i w codziennym życiu. Możesz dopasować go do swojego charakteru dzięki stylistyce crossovera i możliwościom indywidualizacji. 

 1. Wnętrze

  T-Cross oddaje Twój niepowtarzalny styl i zachwyca seryjnym wnętrzem. Do wyboru mamy trzy różne pakiety aplikacji dekoracyjnych w dobranej kolorystyce środkowej części i boków siedzeń, aplikacji i osłony konsoli środkowej. Dzięki temu nadasz mu osobisty charakter.

  Oprócz wielu możliwości indywidualizacji T-Cross oferuje także wysoki poziom komfortu. Linie wyposażenia T-Cross i Life obejmują wygodne siedzenia obszyte tkaninową tapicerką. T-Cross Style wyposażony jest w komfortowe przednie siedzenia sportowe.

  Oświetlenie Ambiente dla wersji wyposażenia Style daje przytulną atmosferę wnętrza. Na oświetlenie Ambiente składają się stonowane akcenty świetlne, które docenisz podczas podróżowania w nocy.

 2. Światła

  T-Cross jest wyposażony seryjnie w reflektory halogenowe i diodowe światła dzienne osadzone w przednim zderzaku. Dla linii wyposażenia Life można zamówić jako opcję reflektory diodowe o charakterystycznej dla T-Crossa grafice. W T-Cross Style należą one do wyposażenia seryjnego. Reflektory LED ze zintegrowanymi diodowymi światłami dziennymi charakteryzują się dużą jasnością i barwą zbliżoną do światła dziennego oraz dodatkowo poprawiają widoczność w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

  Seryjne diodowe światła tylne przyciągają spojrzenia, szczególnie w T-Cross Style wyposażonym dodatkowo w światła pozycyjne. Całość grafiki tylnych świateł uzupełnia pas świateł odblaskowych na pokrywie bagażnika.

   

 3. Obręcze kół

  Do wyboru są 16-17 i 18 calowe obręcze ze stopu metali lekkich np. 18-calowe obręcze Nevada z polerowaną powierzchnią i czarnym połyskiem.

  obrecze

   

 4. Pakiety stylistyczne

  Pakiety stylistyczny Black

  Pakiet Black obejmuje środkową część i boki siedzeń w kolorze czarnym Titan. Aplikacje 3D Transition w kolorze czarnym z połyskiem i szarym oraz osłona konsoli środkowej czarna z połyskiem, czarne obudowy lusterek zewnętrznych i przyciemnione tylne szyby. W pakiecie są także 17-calowe felgi kół Manila z czarnym połyskiem dla T-Crossa w wersji Life ale także czarne 18-calowe obręcze Köln dla T-Crossa Style.

  Już w podstawowej wersji wyposażenia możemy korzystać z zalet praktycznej, tylnej kanapy, którą w całości możemy przesunąć do przodu lub złożyć jej część, zyskując płaską powierzchnię do przewozu większych i dłuższych przedmiotów. W T-Crossie znajdziemy także seryjne radio Composition Colour z funkcją odtwarzania MP3. System obserwacji otoczenia Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście zadba o bezpieczeństwo i w razie konieczności zminimalizuje skutki wypadku a nawet zupełnie przed nim uchroni. Dodatkowo system Lane Assist czyli asystent utrzymania pasa ruchu nie pozwoli zjechać z obranego pasa, a w przypadku awarii system wzywania pomocy eCall automatycznie połączy się z centralą alarmową Volkswagena, aby poinformować służby ratownicze o zdarzeniu.

  Pakiet stylistyczny Energetic Orange

  Pakiet ten charakteryzuje tapicerka środkowych części i boków siedzeń w kolorze pomarańczowym i Ceramique. Dodatkowo indywidualności nadają aplikacje dekoracyjne 3D Transition w kolorze Energetic Orange i szarym, z którymi doskonale współgra pomarańczowa osłona konsoli środkowej, element na kierownicy i przyciemnione tyle szyby. Całość uzupełniają 17-calowe obręcze Manila w wersji T-Cross Life i 18-calowe Köln w kolorze Hot Orange (T-Cross Style) oraz lusterka zewnętrzne w kolorze Energetic Orange.

  Pakiet stylistyczny Bambus Garden Green

  W tym pakiecie kolorystyka środkowych części i boków siedzeń to połączenie koloru turkusowego, pomarańczowego i szarego Platinum. Aplikacje dekoracyjne są w kolorze czarnym z połyskiem i szarym, przyciemnione tylne szyby i czarna, błyszcząca osłona konsoli środkowej. Na zewnątrz mamy lusterka w kolorze Bambus Garden, 17-calowe obręcze Manila dla T-Cross Life i 18-calowe Köln dla T-Cross Style w kolorze Bambus Garden Green lub czarnym.

  T-Cross R-line

  Ten opcjonalny pakiet nadaje sportowego charakteru i wyrazistej formy. Atletyczny wygląd T-Cross zawdzięcza zderzakowi R-line w kolorze nadwozia, czarnym listwom na nadkolach oraz czarnej osłonie chłodnicy z logo R-line. Dodatkowo pakiet R-line posiada specjalne listwy w kolorze nadwozia na drzwiach oraz listwy ozdobne z logo R-Line na błotnikach i przednich drzwiach. Z tyłu uwagę zwraca czarny dyfuzor R-Line i dolna część zderzaka w kolorze nadwozia. Wnętrze wzbogacone jest o listwy progowe w przednich drzwiach z logo R-Line, seryjne aplikacje dekoracyjne Race oraz pedały i podparcie lewej stopy ze stali nierdzewnej. Elegancki efekt nadaje czarna podsufitka i dywaniki z kontrastowym szwem. Za odpowiedni nastrój w T-Crossie w wersji R-line zadba oświetlenie Ambiente. Logo R-line znajduje się również na sportowej kierownicy wielofunkcyjnej, obszytej skórą z kontrastowym szwem, na ekranie startowym systemu Infotainment oraz dodane jest na siedzeniach obszytych tkaniną Carbonflag i mikro fibrą ArtVelours.

  Oferta seryjnych obręczy to 17-calowe ze stopu metali lekkich* Sebring w kolorze szarym metalik i 18-calowe Nevada w kolorze czarnym z polerowaną powierzchnią stanowią idealne uzupełnienie pakietu R-Line.

  R-line Exterieur

  Te wyposażenie to bez wątpienia opcja, która będzie przyciągać spojrzenia. Dynamikę przodu nadwozia podkreśla czarny, błyszczący zderzak, czarne listwy poszerzające nadkola oraz czarna osłona chłodnicy w specyficznej dla R-Line stylistyce. Atrakcyjne są również listwy R-Line na drzwiach oraz listwy ozdobne z logo R-Line na błotnikach i przednich drzwiach. Atletyczny tył nadwozia ze specyficznym dla R-Line dyfuzorem i tylną częścią zderzaka w kolorze nadwozia uzupełniają pełen wyrazu wygląd T-Crossa.

 5. Wersje wyposażenia

  Wersje wyposażenia i ceny

  Style

  Linia wyposażenia oferuje m.in.:

  • Reflektory LED
  • Komfortowe, sportowe siedzenia
  • 17-calowe obręcze ze stopu metali lekkich Chesterfield.
  • Czujniki parkowania z przodu i z tyłu i funkcja hamowania przy manewrowaniu
  • Srebrne anodowane relingi dachowe
  • Oświetlenie Ambiente
  • Aplikacje dekoracyjne Lizard

  Life

  Linia wyposażenia oferuje m.in.:

  • Klimatyzacja
  • Duża podłoga bagażnika
  • Kierownica multifunkcyjna oraz wyświetlacz wielofunkcyjny Plus

  T-Cross

  Linia wyposażenia oferuje m.in.:

  • Przesuwna tylna kanapa
  • Seryjne radio Composition Colour
  • System Lane Assist (system utrzymania pasa ruchu)
  • System wzywania pomocy eCall
 6. Ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Akceptuję poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@rowinski-wajdemajer.vw.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna