Volkswagen Touareg Warszawa - Piaseczno | Volkswagen Cichy-Zasada Warszawa-Piaseczno

Volkswagen Touareg

6 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ NOWEGO TOUAREGA!

Nowy Touareg łączy SUVa z elegancją i dynamiką. Atletyczny, masywny front nadwozia z długą maską silnika podkreśla jego sportowy charakter. Swój dynamiczny wygląd Nowy Touareg zawdzięcza mocno zaznaczonym liniom bocznym, charakterystycznym diodowym światłom, poziomej osłonie chłodnicy połączonej w całość, chromowanym listwom, końcówkom rur wydechowych i czarnemu, błyszczącemu spojlerowi dachowemu. Do wyboru mają Państwo jako opcję dodatkową pakiety stylistyczne R-line, Atmosphere i Elegance.

 1. Stylistyka

  Reflektory Matrix LED IQ Light

  Opcjonalne reflektory Matrix LED IQ Light z dynamiczną regulacją świateł drogowych Dynamic Light Assist. Światło jakie dają jest jaśniejsze i ma większy zasięg, nie oślepiając przy tym innych uczestników ruchu. Reflektory wyprodukowano w technologii matrycowej co umożliwia precyzyjne włączanie i wyłączanie poszczególnych segmentów LED, aby dopasować szerokość, zasięg i intensywność światła do sytuacji na drodze. W sytuacji, kiedy na przykład Touareg zbliża się do znaku drogowego, segment oświetlający znak zostaje przyciemniony tak, aby odbicie światła od odblaskowej powierzchni nie oślepiało kierowcy.

  Pakiet Black Style

  Wybierając pakiet stylistyczny Black Style Twój Touareg R-line otrzyma wyraziste, czarne akcenty (Czarna, błyszcząca osłona chłodnicy, czarne obudowy lusterek, listwy przy oknach w kolorze czarnym z połyskiem).

  Panoramiczny dach unoszony/rozsuwany z panoramicznym dachem z tyłu.

  Opcjonalny dach panoramiczny daje poczucie przestronności i pozwala cieszyć się słońcem oraz świeżym powietrzem. Dach unosi się lub rozsuwa po wciśnięciu przycisku i już można swobodnie spoglądać w niebo i gwiazdy nad sobą.

  Obręcze kół/Aplikacje dekoracyjne

  Obręcze kół oferowane dla Touarega zaspokoją każde wymagania, niezależnie od gustu. Do wyboru są obręcze od dynamiczno-sportowych po eleganckie, podkreślające wyjątkową stylistykę Touarega. Aplikacje dekoracyjne mają duży wpływ na atmosferę panującą we wnętrzu Touarega. Na życzenie dostępne są różne pakiety stylistyczne, które nadadzą wnętrzu jeszcze bardziej indywidualny charakter.

 2. Innovision

  Innovision Cockpit to jeden z najbardziej interesujących elementów wyposażenia Touarega. Szeroki, zaokrąglony ekran o doskonałej rozdzielczości wyświetla wszystkie istotne dla kierowcy informacje i umożliwia intuicyjną obsługę.

  Obsługa bez elementów obsługowych.

  Duży zaokrąglony ekran z cyfrowym wyświetlaczem można obsługiwać dotykając odpowiednich pól, wykonując ruch dłonią lub używając poleceń głosowych.

  Zapomnij o przyciskach.

  Po raz pierwszy w Volkswagenie cyfrowy wyświetlacz wielofunkcyjny, tak zwany Digital Cockpit oraz ekran systemu Infotainment przykryte są jednym zaokrąglonym, szklanym panelem („curved display), tworząc zwrócony w stronę kierowcy Innovision Cockpit. Możliwość obsługi dotykowej, głosowej i przy użyciu gestów zapewnia maksymalną wygodę obsługi. Brak jest jakichkolwiek mechanicznych przełączników, przycisków i pokręteł.

  Discover Premium

  Opcjonalny System nawigacji Discover Premium dzięki ekranowi o przekątnej 38 cm (15 cala) gwarantuje lepszą czytelność map nawigacji i liczne możliwości prezentowana informacji.

  Digital Cockpit

  Opcjonalny wyświetlacz pokazuje więcej informacji niż tylko prędkość jazdy, prędkość obrotowa i poziom paliwa. Kierowca ma możliwość indywidualnego zestawienia wskazań, które są dla niego ważne.

  Wyświetlacz Head-up

  Bez odwracania wzroku od drogi możesz sprawdzić ważne informacje dotyczące samochodu. Opcjonalny wyświetlacz Head-up wyświetla informacje o prędkości jazdy, wskazówki z systemu nawigacji czy systemów wspomagających bezpośrednio na przedniej szybie. Jeżeli nie potrzebujesz wyświetlacza Head-up, możesz go w każdej chwili wyłączyć.

 3. Komfort

  Czeka na Ciebie komfort na wysokim poziomie. W Touaregu siedzisz wysoko nad drogą i możesz cieszyć się dużą ilością miejsca, praktycznym wyposażeniem i innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi.

  Konfiguracja wnętrza

  Touareg zapewnia swobodę poruszania się. Dotyczy to nie tylko jego możliwości jezdnych, lecz również przestronnego wnętrza. W zorientowanym na kierowcę kokpicie będziesz miał pod ręką wszystko, czego potrzebujesz prowadząc samochód, a dzięki opcjonalnemu dachowi panoramicznemu pasażerowie będą mogli cieszyć się światłem, świeżym powietrzem i widokami.

  Dzięki dużej pojemności bagażnika oraz przesuwanej i asymetrycznie składanej (40:20:40) tylnej kanapie możesz zabrać w podróż dużo bagażu. Pokrywa otwiera i zamyka się automatycznie po wciśnięciu przycisku. Z opcjonalnym pakietem wyposażenia bagażnika obejmującym szyny, pas mocujący i drążki oraz dwustronną podłogę będziesz przygotowany na wszystkie mniejsze lub większe wyprawy.

  Jeżeli jednak bagażnik okaże się zbyt mały, możesz skorzystać z relingów dachowych, do których zamocujesz na przykład uchwyty na rowery, narty czy kajak*. Relingi mają kolor srebrny lub czarny i nie tylko przydają się do transportu, lecz także podkreślają sportową stylistykę Touarega.

  Oświetlenie Ambiente

  Gdy na zewnątrz zrobi się ciemno, w Touaregu zapanuje wyjątkowo przytulna atmosfera dzięki białemu – a na życzenie również wielokolorowemu – oświetleniu Ambiente. Trzydzieści dostępnych kolorów gwarantuje, że zawsze znajdziesz kolor światła, który najbardziej Ci się podoba.

  Fotel ergoComfort

   

  Opcjonalny fotel ergoComfort dla kierowcy i pasażera może na życzenie dysponować funkcją masażu z różnymi programami zmniejszającymi napięcie pleców.

  Niezależnie, czy na długich czy krótkich trasach, na krętej drodze czy autostradzie – w opcjonalnym fotelu ergoComfort będziesz siedział wygodnie. 18 kierunkowa regulacja pozwala dopasować ustawienie przednich siedzeń do postury kierowcy i pasażera. Oprócz standardowej elektrycznej regulacji odległości, wysokości i kąta pochylenia, do dyspozycji jest również elektryczna regulacja podparcia ud oraz pneumatyczna regulacja boków siedziska i oparcia.  Elektrycznie Regulowane podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa pomaga zmniejszyć napięcie mięśni pleców. Aby komfort był jeszcze większy, fotele są ogrzewane.

  Opcjonalna funkcja masażu obejmuje osiem różnych programów zmniejszających napięcie, aktywujących lub wzmacniających mięśnie pleców.

  Wspomaganie domykania drzwi

  Na ciasnym parkingu nie zawsze jest dosyć miejsca na wykonanie takiego zamachu drzwiami, by prawidłowo się zamknęły. Z opcjonalnym wspomaganiem domykania drzwi do ich zamknięcia nie jest już potrzebna duża siła, bowiem zostają automatycznie dociągnięte.

  Do zamknięcia drzwi nie jest już potrzebna duża siła, bowiem zostaną automatycznie przyciągnięte przez silnik elektryczny i prawidłowo zamknięte. Nawet jeżeli użyjesz wystarczającej siły, mechanizm dla bezpieczeństwa również zadziała. Nie musisz zatem już zastanawiać się, czy drzwi są dobrze zamknięte. Przyjemny efekt uboczny: koniec z nieprzyjemnym trzaskaniem drzwiami.

  Klimatyzacja Air Care Climatronic

  Z seryjną klimatyzacją Air Care Climatronic z filtrem alergenów kierowca i siedzący obok niego pasażer mogą niezależnie ustawić preferowaną temperaturę. Opcjonalna, 4 strefowa klimatyzacja Climatronic uwzględnia także zróżnicowane potrzeby pasażerów siedzących na tylnych siedzeniach.

  W Touaregu panuje przyjemny klimat dzięki 2-strefowej, a opcjonalnie – 4-strefowej klimatyzacji Climatronic. Także alergicy cierpiący na katar sienny będą się cieszyć, bo filtr alergenów oczyszcza wpadające do wnętrza powietrze z pyłków.

  Easy Open/Easy Close

  Opcjonalna funkcja Easy Open umożliwia otwarcie pokrywy bagażnika bez używania rąk. A dzięki Easy Close wystarczy wcisnąć przycisk, by pokrywa bagażnika zamknęła się sama.

  Praktyczna, dostępna na życzenie funkcja Easy Open umożliwia otwarcie pokrywy bagażnika bez konieczności odkładania toreb na ziemię. Jeżeli masz przy sobie kluczyk od samochodu, wystarczy mały ruch nogą w okolicach tylnego zderzaka, aby zwolniła się blokada zamka i pokrywa sama otworzyła się.

  Bez problemu możesz również zamknąć bagażnik, wystarczy wcisnąć przycisk na wewnętrznej stronie pokrywy. Bagażnik zamknie się dopiero wtedy, gdy oddalisz się z kluczykiem od bagażnika lub system przez 20 sekund nie zarejestruje żadnej aktywności.

 4. Systemy wspomagające

  Wrażenia z jazdy

  Elektromechaniczna aktywna stabilizacja przechyłów

  Opcjonalna, elektromechaniczna stabilizacja przechyłów redukuje pochylenia boczne i tendencję do podsterowności. Rezultat: zachwycająca dynamika.

  Tylne koła skrętne

  Dzięki temu, że skręcają nie tylko przednie koła, lecz również tylne, możliwe jest uzyskanie mniejszego promienia zawracania. To opcjonalne rozwiązanie techniczne sprawia, że Touareg jest nadzwyczaj zwrotny, a stabilność toru jazdy znacznie się poprawia.

  Zawieszenie pneumatyczne

  Aby nic nie zakłócało twojej radości jazdy, możesz na życzenie wyposażyć Touarega w komfortowe zawieszenie pneumatyczne, które dopasowuje wysokość nadwozia do terenu, w którym samochód się porusza.

  Pakiet Offroad

  Z opcjonalnym pakietem Offroad Twój Touareg jest dobrze przygotowany także do poruszania się w trudniejszym terenie. Pakiet obejmuje między innymi osłonę podwozia oraz rozszerzoną funkcję wyboru profilu jazdy.

  Infotainment

  Nowy Touareg oferuje systemy Infotainment, które spełnią wszystkie wymagania. Radio, nawigację i niektóre funkcje samochodu mogą być obsługiwane gestami. Na życzenie możesz słuchać muzyki w jakości surround.

  Always on

  W Touaregu jesteś zawsze połączony z Internetem. Wbudowana na stałe karta eSIM zapewnia dostęp do sieci, a tym samym dostęp do mobilnych usług online Car-Net.

  Systemy nawigacyjne

  Seryjny system nawigacji Discover Pro z dużym, zakrytym szkłem ekranem dotykowym spełnia praktyczne wszystkie wymagania. Jako opcja oferowany jest system Discover Premium, który razem z Digital Cockpit – zaokrąglonym i zwróconym ku kierowcy wyświetlaczem – i nową, intuicyjną koncepcją obsługi wprowadza do Touarega nowy poziom cyfryzacji.

  System posiada zainstalowane mapy Europy, osiem głośników, radio FM, port kart SD, złącze USB oraz złącze Bluetooth do telefonu.

 5. Wrażenia z jazdy

  Elektromechaniczna aktywna stabilizacja przechyłów

  Opcjonalna, elektromechaniczna stabilizacja przechyłów redukuje pochylenia boczne i tendencję do podsterowności. Rezultat: zachwycająca dynamika.

  Tylne koła skrętne

  Dzięki temu, że skręcają nie tylko przednie koła, lecz również tylne, możliwe jest uzyskanie mniejszego promienia zawracania. To opcjonalne rozwiązanie techniczne sprawia, że Touareg jest nadzwyczaj zwrotny, a stabilność toru jazdy znacznie się poprawia.

  Zawieszenie pneumatyczne

  Aby nic nie zakłócało twojej radości jazdy, możesz na życzenie wyposażyć Touarega w komfortowe zawieszenie pneumatyczne, które dopasowuje wysokość nadwozia do terenu, w którym samochód się porusza.

  Pakiet Offroad

  Z opcjonalnym pakietem Offroad Twój Touareg jest dobrze przygotowany także do poruszania się w trudniejszym terenie. Pakiet obejmuje między innymi osłonę podwozia oraz rozszerzoną funkcję wyboru profilu jazdy.

 6. Infotainment

  Nowy Touareg oferuje systemy Infotainment, które spełnią wszystkie wymagania. Radio, nawigację i niektóre funkcje samochodu mogą być obsługiwane gestami. Na życzenie możesz słuchać muzyki w jakości surround.

  Always on

  W Touaregu jesteś zawsze połączony z Internetem. Wbudowana na stałe karta eSIM zapewnia dostęp do sieci, a tym samym dostęp do mobilnych usług online Car-Net.

  Systemy nawigacyjne

  Seryjny system nawigacji Discover Pro z dużym, zakrytym szkłem ekranem dotykowym spełnia praktyczne wszystkie wymagania. Jako opcja oferowany jest system Discover Premium, który razem z Digital Cockpit – zaokrąglonym i zwróconym ku kierowcy wyświetlaczem – i nową, intuicyjną koncepcją obsługi wprowadza do Touarega nowy poziom cyfryzacji.

  System posiada zainstalowane mapy Europy, osiem głośników, radio FM, port kart SD, złącze USB oraz złącze Bluetooth do telefonu.

 7. Wyposażenie i ceny
 8. Jazda testowa – Nowy Touareg

  Umów się na jazdę testową wypełniając formularz zgłoszeniowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Akceptuję poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@rowinski-wajdemajer.vw.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna