Volkswagen Touran Warszawa - Piaseczno | Volkswagen Cichy-Zasada Warszawa-Piaseczno

Volkswagen Touran

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ NOWEGO TOURANA!

Volkswagen Touran to funkcjonalny samochód, który zachwyca swoim temperamentem. Pozwala cieszyć i rozkoszować się codziennym życiem. Volkswagen Touran to komfort na najwyższym poziomie. W nim nawet długa podróż stanie się relaksująca i wygodna. 

 1. Wygląd zewnętrzny

  Przestronność przy kompaktowych wymiarach zewnętrznych. Nowy Touran to wszechstronne auto o wyjątkowej stylistyce.

 2. Silnik

  Liczyć gwiazdy lub rozkoszować się słońcem: z dużym, opcjonalnym panoramicznym dachem wszyscy pasażerowie siedzący z tyłu mogą delektować się zapierającymi dech w piersi widokami.

 3. Komfort

  Wygodne siedzenia o zmiennej konfiguracji, przyjemny klimat i łatwa obsługa. W wygodnym Touranie pytanie “Daleko jeszcze?” nie pada zbyt często.

 4. Technika

  Innowacyjność oznacza sięganie dalej niż myślą inni. Postęp to korzyść jaką przynosi innowacja. Oszczędzaj z BlueMotion Technology, ciesz się przyjemnością z jazdy z efektywnymi napędami i poznaj technologie sprawdzające się w codziennym życiu.

 5. Systemy wspomagania

  Aktywna ochrona pasażerów i komfort: systemy wspomagające w nowym Touranie ułatwiają codzienne życie i pozwalają minimalizować ryzyko wystąpienia niebezpiecznych sytuacji.

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Akceptuję poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@rowinski-wajdemajer.vw.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna