Volkswagen Transporter Warszawa - Piaseczno | Volkswagen Cichy-Zasada Warszawa-Piaseczno

Volkswagen Transporter

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ TRANSPORTERA!

Wszechstronny, elastyczny i pełen innowacji. Najnowsze systemy wspomagania kierowcy, nowy kokpit ze sprytnie przemyślanym systemem przechowywania i największa przestrzeń ładunkowa w jego klasie sprawiają, że Transporter szóstej generacji jest idealnym partnerem do codziennej pracy. 

 1. Wygląd zewnętrzny

  Nowoczesne wzornictwo z wyraźnymi kształtami i mocnymi liniami są charakterystyczne dla wszystkich modeli szóstej generacji. Nowy przód lśni chromowanymi paskami na osłonie chłodnicy oraz wyjątkowo imponującymi reflektorami. Po zmianie wyglądu klapy bagażnika i zastosowaniu nowych felg aluminiowych szósta generacja przyciąga spojrzenia ze wszystkich stron.

 2. Wnętrze

  Dla modeli szóstej generacji dostępne są różne wersje kokpitu, w zależności od zastosowania. Sprytne przemyślane rozwiązania do przechowywania, ładne wzornictwo i najlepsza widoczność o szerokim zasięgu to podstawa ich wielofunkcjonalności. Indywidualne możliwości konfiguracji siedzenia kierowcy zapewniają optymalną obsługę pojazdu.

 3. Systemy wspomagania kierowcy

  Zaawansowane systemy wspomagania kierowcy mogą pomagać mu we wczesnym rozpoznawaniu krytycznych sytuacji. Należy do nich system automatycznego hamowania po kolizji, który aktywuje się po wykryciu wypadku przez jego dwa niezależne czujniki. System uruchamia hamowanie po kolizji w celu zapobiegania kolizji wtórnej.

 4. Komfort

  Maksimum funkcjonalności, nowa tapicerka o wysokiej jakości i pomysłowy system szyn w części dla pasażerów zapewniają najwyższy poziom komfortu podczas jazdy. Przestronna przestrzeń do przechowywania oraz ergonomicznie ukształtowane, komfortowe siedzenia zapewniają przyjemną atmosferę i dobre samopoczucie w każdej podróży, zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

 5. Jeden model – kilka wersji

  Jeden Transporter – a tak wiele możliwości. Niezależnie od branży dopasujemy auto specjalnie do Państwa potrzeb dzięki szerokiej palecie zabudowy Transporterów. 

 6. Wyposażenie i ceny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Akceptuję poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 22, 05-500 Piaseczno
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@rowinski-wajdemajer.vw.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

 
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna