UBEZPIECZENIA | Volkswagen Cichy-Zasada Warszawa-Piaseczno

UBEZPIECZENIA

 • Warta

  Każdy kupujący w WARCIE polisę OC czy AC w ramach assistance Standard, dostaje gwarancję podstawowej pomocy po wypadku: holowanie pojazdu do 100 km, informację serwisową czy usługę przekazania wiadomości. Jeśli chcesz mieć gwarancję pomocy również w razie awarii i innych zdarzeń (np. przedziurawienia opony, braku paliwa itp.) i szerszy zakres ochrony – wybierz jeden z trzech pozostałych wariantów assistance.

 • Hestia

  Misją Ergo Hestii jest zapewnianie Klientom poczucia bezpieczeństwa. Posiada ogromną paletę ubezpieczeń komunikacyjnych: od OC, poprzez Autocasco do NNW dla kierowcy oraz pasażera. Nie masz pewności która oferta będzie dla Ciebie najlepsza? Zadzwoń do naszego działu ubezpieczeń!

 • Allianz

  Allianz jest znany ze sprawnej i szybkiej likwidacji szkód jest. Firma jest laureatem nagrody Złoty Zderzak. Allianz wie co się liczy. W ofercie znajdują się przeróżne pakiety komunikacyjne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego kierowcy.

 • Uniqua

  Swoboda podróżowania, piękne widoki, otwarte przestrzenie - to wszystko w zasięgu ręki. Powodzenie w pokonywaniu kolejnych kilometrów zależy od poziomu bezpieczeństwa, który warto zapewnić nie tylko sobie. Zadbaj też o samochód. W podjęciu decyzji pomoże Ci nasza oferta Uniqua - Auto&Przestrzeń.

                                           Polityka prywatności     Polityka plików cookies     WLTP - nota prawna